Wpis z mikrobloga

@luxkms78 Może po prostu się przyznaj, że nie wiesz, o czym piszesz. Pierwsza lepsza kamizelka na poziomie III zatrzyma pocisk 7.62mm, a pistoletem możesz co najwyżej #!$%@?ć jamnika. Nie mówiąc o rzucaniu się na BMP i czołgi z bronią samopowtarzalną i amunicją ołowianą.

Cc: @willard
  • Odpowiedz
@piotr-zbies: Ja się poddałem. Zresztą to jest poziom pojedynczego żołnierza (i tylko kwestia szpeju, a gdzie wyszkolenie i przygotowanie psychofizyczne?) , a im dalej w las tym przewaga sił państwowych rośnie ekspotencjalnie wręcz.
  • Odpowiedz
@piotr-zbies: Tak, a bunkier przeciwatomowy powstrzyma nawet granat: papier/kamień/nożyce.

Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje i czego to dowodzi? Niczego - ponadto co powyżej napisane.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@luxkms78: Szwajcaria ma inne ukształtowanie terenu niż Polska i tam tacy uzbrojeni cywile mają sens (wąskie szlaki otoczone górami podobnie jak Afganistan). Polska jest płaściutka. Jako cywil z bronią w nocy na polu nie będziesz widział na dalej niż dwa metry, a ruski specnaz zobaczy Cię z odległości dwóch kilometrów.
  • Odpowiedz
@luxkms78 Ja doskonale rozumiem. I wiem, że bardzo chciałbyś skończyć z kulką w głowie, bo będziesz miał broń przy sobie, ale nie będziesz mieć munduru z dystynkcjami Wojska Polskiego.
  • Odpowiedz