Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luxkms78: jeti to najgorsi wrogowie każdy wie, że są a nikt nie wie gdzie, nawet duża ilość broni nie pomoże się im przeciwstawić ale ma szczęście okupują tylko niewielki skrawek gór (tam gdzie jaskinie) raczej nie planują ekspansji.
  • Odpowiedz
@luxkms78: @Baccon: zawsze można kupić saletrę amonową i mieszać z olejem opałowym (lub nitrometanem - ponoć najsilniejszy ładunek wybuchowy jaki można zrobić używając saletry amonowej jest właśnie z użyciem nitrometanu) robiąc improwizowane ładunki wybuchowe na wroga.
  • Odpowiedz
@luxkms78: Jeżeli żołnierz widzi cywila z bronią to to już nie jest cywil tylko powstaniec/żołnierz więc go zastrzelą. Od zabijania są wyszkoleni i uzbrojeni żołnierze, cywile są od wywiadu, pomagania rannym i chronienia swoich rodzin. Gdyby hitlerowcy w '39 zobaczyli cywila z bronia to by #!$%@? jego i jego rodzine pewnie też, a tak to miał większe szanse na przeżycie. Poza tym nikt nie spodziewał się, że Hitler i Stalin
  • Odpowiedz
@Baccon: Z prostego powodu zupełnie niezwiązanego z Twoimi upodobaniami: osoba która jest łatwo wytrącana z równowagi przez drobnostki i rzeczy nie mające znaczenia tak naprawdę - nie powinna mieć dostępu do broni właśnie z tego powodu. Dlatego warunkiem otrzymania pozwolenia są też badania które potwierdzają lub zaprzeczają możliwości dysponowania bronią.
  • Odpowiedz
@luxkms78: fajnie, ja jednak uważam, że to czyny a nie uczucia mają wpływ na świat w którym żyjemy. Ja mogę nienawidzić płacić podatków ale dopóki je płacę to jestem wzorowym obywatelem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Baccon

@luxkms78: fajnie, ja jednak uważam, że to czyny a nie uczucia mają wpływ na świat w którym żyjemy. Ja mogę nienawidzić płacić podatków ale dopóki je płacę to jestem wzorowym obywatelem.


To prawda
  • Odpowiedz
@luxkms78: myśle że wniosek jest także ze trzeb
- budować powiązania gospodarcze i społeczne pomiędzy państwami aby nie doszło do wojny.
- zadbać o wyedukowane społeczeństwo

Jak w sali 1 (słabo) do 10 (mocno) zabezpieczeni przed wojną uzbrojeni cywile to 8 to powiązania gospodarcze to 120.

EU dzieki budowania powiązań gospodarczych to jak do tej pory chyba najlepsze zabezpieczenie antywojenne w europie od czasów kiedy na kontynencie pojawili sie homo
  • Odpowiedz
@Baccon: @zielony_or: #!$%@?, bo już naprawdę nie wytrzymam #!$%@?, wystarczy się 10 sekund zastanowić, że z taką bronią może nie idzie się na front co jest logiczne, ale możesz obronić się przed jakimś randomowym szabrem, upolować sobie jelenia jak ci wszystko spalą i zabiorą, a jak jakiś wrogi patrol będzie się zbliżał to zawsze możesz wystrzelić i #!$%@?ć, bo po usłyszeniu strzału już nie mogę iść do ciebie
  • Odpowiedz
@buddhadubbudbuddy: jak ci wszystko spalą i zabiorą to wezmą też broń. Ps. Wystrzel sobie do patrolu to wyjebią zaraz granatnikiem i masz postrzelane. Jedyne do czego możesz broni użyć to polowanie i obrona przed szabrownictwem. Z tym, że kusza jest lepsza do polowania bo jest cicha.
  • Odpowiedz