Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
I tak się powolutku żyje na tych #tinder czy #badoo
Po wielu tego typu parach postanowiłem jedno z karynisk (oczywiście brak opisu i klika zdjęć- głównie sama morda z rakowymi filtrami) nieco przyatakować i wyłuskać z niej czemu jest takim pustakiem.
Przebieg rozmowy jak widać :)
Cóż widocznie dała w "prawo" jak i inne niechcący albo za opis bo "wyglądam jak menel" xddd Ale tak, takie pustaki karmią moje ego bo takie się DOPUSZCZA a nie WYRYWA

#p0lka #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2da5100010a81b084b3c9a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
I tak się powolutku żyje na tych #t...

źródło: comment_1596828587Kiq52iFKRrK6941PTtVV0L.jpg

Pobierz
  • 54
@AnonimoweMirkoWyznania panna raczej nieciekawa, ale w sumie zjechałeś ją za to, że nie zna wynalazków zięby i nie ogarnęła żartu. Chyba trochę pochopnie, a to że zaczęła Ci potem jechać (może trochę za ostro) to w sumie było wynikiem Twojego atatku. Ja bym spasowała i pewnie zablokowała Cię, żeby nie ciągnąć tej gówno burzy, ale co kto lubi.
Jedno wam powiem całe te tagi #przegryw #p0lka to jedno wielkie #!$%@? umysłowe. Kiedyś może się skusze i zrobię takie małe podsumowanie, jak bardzo i jak szybko obserwowanie tych tagów wpływa destrukcyjnie na ludzi. Wy jesteście #!$%@?... Rzucasz się na ladkę od razu wyzywając od raczysk i polek i oczekujesz czego? Że nagle rzuci ci się w ramiona? LoL