Wpis z mikrobloga

@Larsberg: Ostatnio też rozważałem powrót do piractwa, bo zaczęło mi mocno przeszkadzać, że ciężko kupić dzisiaj kopię gry, a jedynie dostęp do niej. (nie byłoby problemu, gdyby można było pobrać instalację gry np. ze steama). Ludzie mówiący, że używanie cracków to kradzież tylko jeszcze bardziej motywują do tego :)
  • Odpowiedz
  • 0
@matejss A co to tylko pecetowcy piracą? Przecież na starych konsolach takich jak PS2, PS3 czy PSP piractwo miało się dobrze. Ludzie kombinowali żeby nie płacić za gry przerabiając soft. Teraz są zmuszeni kupować bo nowe tostery mają zabezpieczenia których nikt nie potrafi złamać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Larsberg: szczerze nie rozumiem wyzywania cię od złodziei. Żyjemy w takim kraju, że ceny są 3 razy wyższe niż na Zachodzie,.biorąc pod uwagę siłę nabywczą pieniądza. Wydajemy więcej na prąd, paliwo, wakacje, jedzenie, elektronikę, itp. jakbym miał jeszcze odmawiać sobie rozrywki, albo płacić i odmówić sobie z tego powodu czegoś to czułbym się jak robak, chyba bym musiał tylko naziemną tv oglądać
  • Odpowiedz
Po pierwsze, to nie jest kradzież, tylko kopia. Kradzież sprawia, że tracisz dane dobro, a tutaj twórcy nie ubożeją.


@niepodszywamsiepodbiauka: kradzież sprawia, że wchodzisz w posiadanie czegoś, nie płacąc za to. przestańcie, podludzie, usprawiedliwiać swoje robactwo jakąś pokrętną kazuistyką. złodzieje jesteście i tyle, ślina wam na pysk.
  • Odpowiedz
@pedros92: Nie. I nawet sam byłem przez długi czas emigrantem zarobkowym, więc cos tam o temacie wiem...

Ale skoro chcesz żyć na pewnym poziomie, na który Cię nie stać we własnym kraju jest t jedna z bardzo wielu opcji... #!$%@?ąc już nawet od tematu gier.

A do niego wracając. Nie mam nic nawet do ludzi korzystających z VPNów i zmieniających region w sklepie na Turcję, czy ostatnio Argentynę. Jest to
  • Odpowiedz
@Larsberg: nie wiem jak ty ja jakoś nie lubie piracić gier. Pobiore pogram chwile i tyle z tego było zara się znudzi, ale jak kupie to tak: mam dodane do kolekcji, i jakoś chce się przechodzić, bo zapłaciłem, człowiek się wciąga w historie, pomaga twórcą.
  • Odpowiedz
@murdoc: Nie polactwo tylko absurd do którego doprowadzili wydawcy w którym osoba która uczciwie kupiła grę jest traktowana jak złodziej przez uciążliwe DRMy a pirat sobie po prostu instaluje cracka i nie musi się martwić czy nowo zainstalowana gra mu dysk usmaży.
  • Odpowiedz