Wpis z mikrobloga

@Yassassin: Człowiek dorósł i widzi jak wielki wpływ miało na niego to w jakim się wychował domu i się łapie za łeb.
Ja nie znałem innego życia, do późnych lat nastoletnich myślałem, że to standard, że jak człowiek wraca z "roboty" to zalega przed telewizorem i nie robi nic konstruktywnego. Moi starzy tak żyją i myślałem, że tak po prostu jest.
Podejście do życia, nauki, relacji. Wszystko po Januszowemu (
I znowu na te biedne kobiety. Sory ale trafiliście na złe okazy. Moim zdaniem całkiem słuszna opinia o tych związkach, w których facet woli spędzać czas z kumplami niż z własna kobieta. Skoro nie jest warta twojej uwagi na ch psuć sobie nawzajem życie? I szyć takie stereotypy?
@Yassassin: Ja to uwielbiam swojego tatusia: "Masz sie uczyc i nic wiecej nie jest Ci potrzebne" mimo dawno zakonczonej edukacji pamietam #!$%@? za jedne wagary z religii xD #!$%@? ze w szkole bylem najlepszy z jednego sportu ale do klubu grac nie moglem isc xD cos tam probuje dzialac sobie mimo, ze nigdy nie bd towarzyski ale i tak zawsze mam podcinane skrzydla i slysze "po co Ci to" z glupim