Wpis z mikrobloga

@Oaken_arm: Ale lepiej być vipem #!$%@?ącym schabowego który spędza czas łowiąc w prywatnym stawie a potem zajada się schabowym niż walczyć o kiepy w psychiatryku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://inpuris.pl/

Ja bym się chętnie wybrał ale że mi 10k #!$%@? jak byłem nieprzytomny to poszedłem o krok dalej że odhaczyłem odwyk jako odbyty i przeszedłem od razu do fazy abstynencyjnej żeby sie te 10k nie zmarnowało (
suqmadiq2ama - @Oaken_arm: Ale lepiej być vipem #!$%@?ącym schabowego który spędza cz...

źródło: comment_159681314577mb6cuc1naNrIlqW412zq.jpg

Pobierz
@LokiLu: Tak że ten lepiej cierpieć tak:

Prywatny ośrodek terapii In Puris to nie tylko sama terapia

PRACA Z KOŃMI
Istotą prowadzonej terapii jest emocjonalny kontakt pacjenta z koniem, i to nie koniecznie z pozycji siodła.
REKREACJA
Do dyspozycji przygotowaliśmy quady, rowery, kijki do nordic walkingu. Na terenie ośrodka znajdują się również zarybione stawy i sprzęt wędkarski.
GOLF
Nasi pensjonariusze mogą korzystać z 18-to dołkowego pola golfowego. Dla początkujących możliwa jest
@suqmadiq2ama: Widziałem. Nawet wybiórczo czarnolistuję AAgitatorów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdy przekonany o jedyniesłuszności swojej racji ląduje u mnie na czarnej. Nic nie jest jednokolorowe w alkoholizmie, poza jednym. Jak chcesz, to rzucisz. To jedyna prawda, a reszta to wymówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Oaken_arm: @suqmadiq2ama: ale jak taka temperatura przychodzi, to nikt mi nie powie że by sobie zimnego piwka nie strzelił, albo dwóch, albo trzech ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda że jednodniowa degustacja piwa najprawdopodobniej przerodzi się w to że będzie się pić jutro/pojutrze. I to jest lipa.
@shaelix92: Powie, zapytaj osoby młode przed tym jak zaczną pić alko, alkusy niepijące, jechowi.

Po prostu większość ludzi sobie nie zdaje sprawy że jest świat bez alko, ja odkąd nie piję to o dziwo widzę samych niepijących ludzi - moja różowa, zero alko, nowa praca i ekipa na chacie - nikt nie pije.
Wcześniej sam bym wszystkich rozpił a abstynentów miał za jakiś przegrywów piwniczaków.

W dzieciństwie przypomnij sobie co sie
@LokiLu: Gostynin COTUA, nie idź na prywatny - moim zdaniem tam płacisz i "wymagasz" więc będą cię głaskać po główce i traktować z pobłażaniem. Nie o to w odwyku chodzi. Jakość mojego życia po 2-miesięcznym pobycie tam poprawiła się niesamowicie. A poza tym nie piję oczywiście.