Wpis z mikrobloga

Czy jeszcze ktoś po All Stars 4 stracił cały szacunek do Latrice? Jej roszczeniowe i agresywne zachowanie "Powinnam wygrać" i olanie odejścia Manili, swojej przyjaciółki to dla mnie żałość na maksa.

Swoją drogą moim zdaniem jej odpadnięcie i powrót były tylko po to żeby mogła wziąć ślub w trakcie programu.

#dragrace
  • 4
@daddyissues_ jedyną queen, którą bym przywróciła kolejny raz, to Shangela ()


ale też nie popieram brania tych samych queens trzeci albo czwarty raz do programu, bo są znane. Aja znowu miała być w AS5 albo 6, ale odmówiła, bo odeszła z dragu i ogólnie uważa że takie kilkukrotne występy są bezsensowne, bo nie zaprezentuje nic nowego specjalnego rok/dwa lata po swoim sezonie.
@harpiowata: A nie widziałam jeszcze AS3 chociaz chyba jakoś nigdy nie łapałam fejmu Shangeli jako jedynaxD

Za to jak Trixie odpadła w sezonie chyba 7. to tak się #!$%@?łam że nie obejrzałam go do końca.

Tak jak w 12stym do końca kibicowałam Gigi i Crystal i kurcze nie rozumiem czemu jedna z nich nie wygrałaxD Crystal jest specyficzna ale imho Gigi #!$%@?ła finał na kawałki tymi tiktokowymi wstawkami( ͡° ͜