Wpis z mikrobloga

#pracbaza #bekazpodludzi
W tym kraju już nigdy nie będzie dobrze. Kto może, niech stąd #!$%@?.
Mój tata prowadzi warsztat w którym zatrudnia tych samych majstrów od 15 lat, a do pomocy bierze praktykantów z zawodówek. Oni przychodzą do pracy, robią swoje, zostawiają porządek. Jak jest potrzeba, nieważne czy piątek Świątek czy niedziela to tata do nich dzwoni i normalnie może rozkazać im żeby przyszli i oni przychodzą, bo rozumieją ze to dla dobra warsztatu. I nikomu to nie przeszkadza, każdy się słucha.

Ja z kolei mam budę z lodami (miejscowość nadmorska), o której już kiedyś pisałem, ale to co się tam #!$%@? to ręce opadają. Studenci, millenialsi co wyżej srają niż dupy mają. Ich trzeba z trzydniowym wyprzedzeniem - uwaga - POPROSIĆ czy mogą wyjątkowo przyjść do pracy. A i tak łaskawie - uwaga - ZGODZĄ SIĘ od wielkiego dzwonu. A to nie może bo gdzieś jedzie, a to nie może bo coś tam, a to nie może bo lekarza ma. Już widzę jak te nieroby mają napięty grafik. Ogarnijcie się, bo w tym tempie wszystko niedługo #!$%@?, a wtedy jedyna praca dla was to będzie łopatowanie w zimę za którą może dostaniecie jakiekolwiek pieniądze.
  • 119
@Goronco: no zajebista odwaga xD juz stwierdzilam ze wole byc przez angola pomiatana, a przynajmniej jak wroce to mi starczy na wiecej niz zagrzybialy pokoj i dieta czokoszokowa.
1 rok w uk, wyjechalam majac 100pln i paszport w lapie prawoe nie mowiac po angielsku ;P
Tyle warta praca dla waszych byznesow ze juz lepiej zaryzykowac skraja bieda lub bezdomoscia niz tyrac u was i byc pomiatanym, traktujac czlowieka jak zwierze na
@xigapot505: Dobra, ide porozmawiać z butem, bo rozmowa chyba bedzie bardziej konstruktywna xD
Ale co ty próbujesz udowodnić? Mam im dać angielską wypłatę? A czemu nikt ode mnie nie bierze angielskich podatków? Czemu ja mam płacić angielskie ceny za materiały?
@gamlling tak młodzi chcą tyle samo zarabiać co szef i w ogóle wszystko się należy A śmierdzi lenistwem na kilometr... Piszę ogólnie żeby nikt mi nie zarzucił są też januszebiznesu którzy wykorzystują. ale jak przychodzę do pracy to mam ściśle powiedziane jakie są obowiązki wykonuje moją pracę i dostaje wynagrodzenie o którym wiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Goronco: Znam Twój ból stary. Ja zatrudniam same kobiety. Generalnie robią co do nich należy, ale nie daj boże poproś któraś w czasie kiedy ma wolne żeby zjawiła się w pracy, bo mamy masę klientów. Najczęściej próbują się wykręcić "tymi daniami w miesiącu", "infekcją intymną" itp. Dodam że jestem sutenerem.