Wpis z mikrobloga

Czołem. Może ktoś polecić jakąś dobrą szkołę jazdy w której niedrogo zrobię kurs kat.A bez obowiązkowych zajęć z teorii (posiadam kat .B)? Najchętniej okolice okęcia, ale jestem w stanie zaakceptować większość lewej strony miasta.

#warszawa #motocykle #pytanie
  • 12
@spaghetto: I bardzo dobrze że żerań, smigasz po trasach wordu. @Piesa: Zdawalem w aurinko dwie kategorie A2 oraz A i polecam ale ja szukalem aby tanio bo jezdzilem juz wlasnym moto. Plac na fso #!$%@? na maksa ale potem jak przyszlo na egzamin to manewry na tym idealnie rownym placu na odlewniczej to bylo easy, jedna reka moglem to robic. Obie kategorie zdane za 1 razem. Kursy motocyklowe prowadzi wlasciciel
@PancakeV no Żerań trochę daleko, nie uśmiecha mi się za bardzo po robocie dojeżdżać godzinę na Żerań, tam lecieć z kursami i potem znów wracać godzinę ;/
@Piesa: Codziennie dojezdzalem 25km w jedna strone na kurs. Jak chcesz zdac egzamin na żeraniu nie ogarniajac tamtych rejonów? Tam cala trasa to miny - równorzędne z dupy, przejazdy tramwajowe i ze dwa takie miejsca w ktorych do dzisiaj nie czaje czemu pierwszenstwo dziala tak a nie inaczej. Jak zdawalem pierwsza kategorie to trasa byla w miare przejrzysta ale na kolejna juz budowali tam metro i bylo zdecydowanie trudniej bo oni
@PancakeV no spoko, jeśli miałeś czas żeby dojeżdżać to gratuluję. Ja nie za bardzo i nie chce mi się tracić czasu na tak bezsensowną komunikację.
Zapewne z innych części Warszawy przy np 2h jazdy na kursie da się na luzie dojechać na Żerań, więc nie wiem gdzie jest problem, nie muszę poruszać się tylko tam