Wpis z mikrobloga

@adelek192: Kompletnie nie wiem o kim mówisz, serio. Nie interesują mnie tego typu internetowi celebryci i pseudo imprezy "sportowe" typu famemma. Za 2-3 lata nikt nie będzie o tych ludziach w ogóle pamiętał że istnieli. A jeśli chodzi o sport wolę Ligę Mistrzów w piłce nożnej, NBA itd. Tam przynajmniej jest jakieś widowisko a nie szopki dla plebsu a la taniec z gwiazdami w Polsacie. Nie pojmuję tej fascynacji anonimowymi i
@adelek192: Nie sapie się, oglądaj sobie co chcesz, nie interesuje mnie to. Każdą odmienną opinię odbierasz jako sapanie? Wyluzuj typie, co do przyszłości federacji, to dopóki ludziom się nie znudzi pewnie właściciele całkiem sporo na tym zarobią, nie kwestionuję tego. Ja akurat tego nie oglądam, dla mnie to są anonimowi ludzie, jeśli już to patusów z tagu danielmagical, oglądam czasami żeby się z nich pośmiać i tyle.
@adelek192: Kaniowski to ziomeczek kasja, razem gdzies na wakacjach nawet byli, obejrzalem tylko jego komentarz do walki i tam wskazywal wygrana swego ziomka, a przynajmniej tak obiektywnie prowadzil narracje, ze dalo sie wyciagac odpowiednie wnioski. Rozumiem, ze jak dzwonil do tyburskiego, to wywolal tylko fale hejtu? Az poszukam nagrania.
@adelek192: wlasnie slucham, ten tyburski to krzykacz straszny, nie panowal nad emocjami i wszystko na swoja korzysc przekrecal, slabo sie tego sluchalo. gdyby chlopak troche panowal nad soba i mial wiecej pokory, to samym wywiadem moglby przekonac ludzi do siebie i zaraz anonki zmienilyby optyke walki. ale nic z tego, tybura zaszkodzil sam sobie.