Wpis z mikrobloga

Dzisiaj miałem wyczerpujący dzień. Jako syn dużego, warszawskiego dewelopera, muszę czasem coś tam pomóc, by móc zasłużenie dostać kieszonkowe. Dzisiaj byłem odkupić działkę pod Wrocławiem od jakiegoś wieśniaka. Punkt piękny, dobry dojazd, tylko teren podtopowowy. Ale to też w sumie okazało się plusem bo stary Janusz w kaloszach oddał działkę za pół darmo, biedak przejmował się że ziemia do niczego się nie nadaje bo przyjdzie pierwszy lepszy deszczyk i wszystko będzie pływać. To się chłop zdziwi co to jeszcze postawimy. Całe osiedle szergówek w podwyższonym standardzie. Kupujący i tak nie muszą o wszystkim wiedzieć, a na przyszłe awantury zabezpieczy nas dobrze prestiżowa kancelaria prawna z Warszawy. Ahh, kupiłem po drodze jakis alkohol, żeby opić dobry deal i jadę moim AMG 4-door prosto do apartamentu w SkyTower.

#chwalesie #mieszkaniedeweloperskie #budujzwykopem #nieruchomosci #pokazauto #mercedes #pijzwykopem
Pobierz dopeboiYSL - Dzisiaj miałem wyczerpujący dzień. Jako syn dużego, warszawskiego dewelo...
źródło: comment_1596742770HSSwAnjLBYtg0e2x1mCSPn.jpg
  • 5