Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Udało mi się... Platyna w Arkham City. Tydzień wbijania. Jest to najtrudniejsza, najbardziej wymagająca i czasochłonna Platyna ze wszystkich, które wbiłem. Aż mnie dziwi taki skok trudności w porównaniu do Arkham Asylum. Momentami dostawałem szału od tego co się o--------o na ekranie. Satysfakcja jest, owszem ale to co Rocksteady wymyśliło, żeby siedzieć i to wbijać to powinno się ich

Swoją drogą chyba już jestem ekspertem, jak ktoś będzie miał ochotę to Platynować to służę pomocą, bo w sumie znam różne motywy, motywiki które chociaż trochę ułatwią wbijanie jej.


#ps4 #batman #batmanarkhamcity #batmanarkhamasylum
Mega_Smieszek - Udało mi się... Platyna w Arkham City. Tydzień wbijania. Jest to najt...

źródło: comment_1596718841S63hTKkcGX3uB6d2oAgTKf.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Vojciechowski: Grając teraz już chyba z 50 raz xD zauwazyłem jaka ta historia jest świetna. Ta gra chyba nigdy się nie zestarzeje. IMO najlepsza pod względem historii część z serii Arkham.
@a231 Problemem w tej grze raczej nie jest skill tylko źle zrobione hitboxy. Nieraz klikając przycisk ataku postać po prostu przerywała combo bez wyraźnego powodu. Ale później tak się wyrobisz, że z gównianego wyniku możesz zrobić tyle ile
  • Odpowiedz