Wpis z mikrobloga

@banana_braindope: Ale te podnoszenie cen to się wiążę z tym że hotelarze nie chcą być stratni. Jak Janusz płaci gotówką to całość idzie do kieszeni bez podatków. Natomiast od bonu te 23% trzeba zapłacić + 19% dochodowego ;p
  • Odpowiedz
@banana_braindope: Ja #!$%@? człowieku co robi tam tag: beka z prawakow jak tutaj jest ewidentna beka z lewactwa bo rozdają nie swoje pieniądze a potem się dziwią ze to nie działa i wprowadzaja inflacje i będa bohatersko zwalczać problem ktory sami stworzyli w tym socjalizmie
  • Odpowiedz
@banana_braindope: jeśli to prawda, to tylko pokazuje jak w tym kraju każdy próbuje ruchać każdego tylko i wyłącznie dla własnego zysku. dlatego nic się nie zmieni w tym kraju.

kto chce żyć normalnie, niech ucieka zagranicę


@Im_from_alaska: W Danii tez mi gość z firmy transportowej chciał doliczyć 25% za płatność karta ;) także możesz się zdziwić.
  • Odpowiedz
@banana_braindope: neuropki będą teraz najgorszą januszerkę popierać byle "na złość PiSowi" XD

A jakby Janusze podnosili ceny turystom z Warszawy za to, że są z bogatszego miasta, to by się zesrali, choć to ta sama pazerność by tym Januszem kierowała XD
  • Odpowiedz
@litosc_to_zbrodnia: hehe, ale ten obiad, to jak płacisz na miejscu w gotówie to kosztuje 10, ale jak jest dofinansowanie to szkoła wycenia na 15 ( ͡° ͜ʖ ͡°) dostajesz dokładnie to samo, ale cena uzależniona od tego kto płąci.

Kiedyś ortezę kupowałem, po operacji, refundacja na sprzęt się należała, nie pamiętam ile, dajmy 600PLN. Orteza kosztowała 300, ale jak pokazałem papier, że refundacja 600pln, to ta
  • Odpowiedz
@sayanek ZUS odpowiadał, że nawet jak się zalega ze składkami to i tak odsyłają kasę, bo program nie może mieć nic wspólnego z główną działalnością zakładu
  • Odpowiedz