Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Partyzant91: stąd że wszystko ci przejmuje lewactwo i rasiści z BLM teraz na przykład, prowadzi zawsze do destrukcji. Nie trzeba być nawet inteligentnym żeby to wiedzieć wystarczało trochę uważać na historii.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Partyzant91: Silver to idealny przykład komisarza lewaka który rozpieprzył w drobny mak to co zostało tak ciężko zbudowane przez Sterna, łącznie ze stylem gry bez obrony. Prawdziwa koszykówka została tam zabita na rzecz widowiskowości i cyrku z BLM. Także nie słuchaj szurów mówiących że to przez rasizm na głównej. Spójrz na FAKTY.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Partyzant91: jeszcze trochę i wszyscy z wykopu #!$%@?ą na reddita przez te konserwy z głównej ( ͡° ʖ̯ ͡°)


BLM to ciota i #!$%@?, ale nie wydaje mi się że jakiś fan nagle przestał oglądać przez napis na parkiecie xD

@Weed233: nie czytamy profili o NBA na fejsbuku i komentarzy pod nimi?( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak nie to polecam. Ludzie mają dość
@Partyzant91: Uwaga tłumaczę każdemu ewentualny spadek oglądalności NBA po wznowieniu, powód jest o wiele bardziej banalny niż BLM Covid i 5G, liga chce jak najszybciej dograć końcówkę sezonu, wszystkie drużyny zamknięte są w Orlando, w Disneylandzie, w tak zwanej bańce i grają mecze od rana do wieczora, normalnie mecze odbywają się tylko wieczorem, spadek oglądalności, jeśli takowy występuje spowodowany jest tym, że ludzie zwykle rano pracują, nie mają czasu na oglądanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Partyzant91: Uwaga tłumaczę każdemu ewentualny spadek oglądalności NBA po wznowieniu, powód jest o wiele bardziej banalny niż BLM Covid i 5G, liga chce jak najszybciej dograć końcówkę sezonu, wszystkie drużyny zamknięte są w Orlando, w Disneylandzie, w tak zwanej bańce i grają mecze od rana do wieczora, normalnie mecze odbywają się tylko wieczorem, spadek oglądalności, jeśli takowy występuje spowodowany jest tym, że ludzie zwykle rano pracują, nie mają czasu na oglądanie
Wytłumaczcie mi skąd te pajace wiedzą, że to przez BLM a nie przypadkiem przez Covida?


@Partyzant91: A może dlatego, że Covid zwiększa oglądalność (bo masa ludzi siedzi na dupie w domu)?
Skoro więc oglądalność spada pomimo większej liczby osób przed telewizorami, to coś tu nie gra.

To przecież prosta zależność.

@vin42: Ehhhh, no dobra, napisałem coś, co dla mnie jako fana NBA jest oczywiste, może użyłem zbyt dużych uproszczeń a może Tobie ciężko zaakceptować fakt, że powód zmniejszonej oglądalności jest dużo bardziej prozaiczny niż teza o sprzeciwianiu się lewactwu czy co tam chcesz. Chodziło mi o to, że duża część spotkań rozgrywana jest w godzinach pracy Amerykanów, przez co naturalnie oglądalność będzie spadać. W swoim poście, z premedytacją lub nie, dopuściłeś