Wpis z mikrobloga

@Partyzant91: a jak ma się covid do oglądania meczy w tv? Piłka nożna z tego co wiadomo nie straciła na popularności przez covid. Jak zależy Ci na odpowiedzi to poszukaj informacji o oglądalności różnych dyscyplin sportowych i porównaj w okresach covidowych i BLM.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Partyzant91: stąd że wszystko ci przejmuje lewactwo i rasiści z BLM teraz na przykład, prowadzi zawsze do destrukcji. Nie trzeba być nawet inteligentnym żeby to wiedzieć wystarczało trochę uważać na historii.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Partyzant91: Silver to idealny przykład komisarza lewaka który rozpieprzył w drobny mak to co zostało tak ciężko zbudowane przez Sterna, łącznie ze stylem gry bez obrony. Prawdziwa koszykówka została tam zabita na rzecz widowiskowości i cyrku z BLM. Także nie słuchaj szurów mówiących że to przez rasizm na głównej. Spójrz na FAKTY.
  • Odpowiedz
@Partyzant91: jeszcze trochę i wszyscy z wykopu #!$%@?ą na reddita przez te konserwy z głównej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

BLM to ciota i #!$%@?, ale nie wydaje mi się że jakiś fan nagle przestał oglądać przez napis na parkiecie xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Partyzant91: jeszcze trochę i wszyscy z wykopu #!$%@?ą na reddita przez te konserwy z głównej ( ͡° ʖ̯ ͡°)


BLM to ciota i #!$%@?, ale nie wydaje mi się że jakiś fan nagle przestał oglądać przez napis na parkiecie xD

@Weed233: nie czytamy profili o NBA na fejsbuku i komentarzy pod nimi?( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak nie to polecam. Ludzie mają dość
  • Odpowiedz
@Partyzant91: Uwaga tłumaczę każdemu ewentualny spadek oglądalności NBA po wznowieniu, powód jest o wiele bardziej banalny niż BLM Covid i 5G, liga chce jak najszybciej dograć końcówkę sezonu, wszystkie drużyny zamknięte są w Orlando, w Disneylandzie, w tak zwanej bańce i grają mecze od rana do wieczora, normalnie mecze odbywają się tylko wieczorem, spadek oglądalności, jeśli takowy występuje spowodowany jest tym, że ludzie zwykle rano pracują, nie mają czasu na oglądanie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Partyzant91: Uwaga tłumaczę każdemu ewentualny spadek oglądalności NBA po wznowieniu, powód jest o wiele bardziej banalny niż BLM Covid i 5G, liga chce jak najszybciej dograć końcówkę sezonu, wszystkie drużyny zamknięte są w Orlando, w Disneylandzie, w tak zwanej bańce i grają mecze od rana do wieczora, normalnie mecze odbywają się tylko wieczorem, spadek oglądalności, jeśli takowy występuje spowodowany jest tym, że ludzie zwykle rano pracują, nie mają czasu na oglądanie
  • Odpowiedz
Wytłumaczcie mi skąd te pajace wiedzą, że to przez BLM a nie przypadkiem przez Covida?


@Partyzant91: A może dlatego, że Covid zwiększa oglądalność (bo masa ludzi siedzi na dupie w domu)?
Skoro więc oglądalność spada pomimo większej liczby osób przed telewizorami, to coś tu nie gra.

To przecież prosta zależność.

  • Odpowiedz
@vin42: Ehhhh, no dobra, napisałem coś, co dla mnie jako fana NBA jest oczywiste, może użyłem zbyt dużych uproszczeń a może Tobie ciężko zaakceptować fakt, że powód zmniejszonej oglądalności jest dużo bardziej prozaiczny niż teza o sprzeciwianiu się lewactwu czy co tam chcesz. Chodziło mi o to, że duża część spotkań rozgrywana jest w godzinach pracy Amerykanów, przez co naturalnie oglądalność będzie spadać. W swoim poście, z premedytacją lub nie, dopuściłeś
  • Odpowiedz