Wpis z mikrobloga

  • 0
@chanelzeg

skąd te pajace wiedzą, że to przez BLM a nie przypadkiem przez Covida


@Partyzant91: Bo gdyby to było przez covida to by nie było zgodne z ich rasistowskim światopoglądem

Co rozumiesz przez rasizm z tym przypadku?
  • Odpowiedz
  • 0
@chanelzeg no to może rozwiń w jaki sposób to zjawisko wpisuje się w ramy rasizmu.. Bo jak dla mnie to ani jedna, ani druga strona nie ma argumentów za tym dlaczego spadła oglądalność. Przerzucacie się gównem zarzucając rasizm totalnie z dupy.
Covid i kwarantanna jak na mój gust powinna zwiększyć oglądalność, ale mogę się mylić.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poldaz: sprawdziłem kilka najbliżych dni meczowych i godziny były takie jak podałem.
No nie wiem na fejsbuku śledzę większość stron o tematyce NBA i widzę po komentarzach czego nigdy niw było sporo żalu ludzi w związku z całym BLM więc z pewnością jest to też jeden z powodów spadku oglądalności (powód który Ty podałeś na pewno też ma duży wpływ na spadek)
  • Odpowiedz
@Partyzant91: Oglądalność sportu przez Covid rośnie, nawet extraklapa ma wzrosty. Może komuś nie podoba się te całe błaźnienie i wynoszenie bandyty na piedestał.
  • Odpowiedz
@Partyzant91: bo prawacy mają jakiś gwóźdź wbity w mózg, nie polecam aktualnie wchodzić na główną w ogóle, jedyne co tam jest to znaleziska o jakimś murzynie który coś tam zrobił 4 lata temu w państwie na innym kontynencie i jakieś fejki o LGBT
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kollo: @Lorne:

Ale wy wiecie, że w nba teraz co piąty mecz jest o coś? Wiecie, że mecze nba to zawsze było show a teraz otoczka wygląda jak na sparingach przez covid?

Zobaczymy gdy wjadą playoffy.

@vin42:

Jakie to strony na fejsbuku?
  • Odpowiedz
Jak bym był czarny, to #!$%@?ło by mnie traktowanie jak niepełnosprawnego (z całym szacunkiem do niepełnosprawnych) ale to walka polityczna przenoszona do sportu. A sport powinien być apolityczny, tak jak kościół.
  • Odpowiedz
@Dawkins_Wszechwiedzacy: #!$%@? znasz amerykański sport skoro myślisz, ze spadek ogladlnosci jakieś klękanie spowoduje - w futbolu jest to robione od lat, koszykarze od lat manifestują różne swoje sprzeciwy, to dla amerykanów jest NORMALNE i nijak nie bulwersujące.

NBA przeciągnelo sezon który normalnie juz by był zawieszony, format rozgrywek w Orlando nie podoba się wielu ludziom, nie ma ważnych meczy juz na tym etapie sezonu nigdy, na plaoffy podejrzewam lekki wzrost ale
  • Odpowiedz