Wpis z mikrobloga

który nie potrafi czytać lub nie potrafi zrozumieć tego co przeczytał


@cwlmod: czytam ze zrozumieniem, ale widzę, że Ty jesteś z tych, którzy lepiej wiedzą, co poeta miał na myśli XD

Jasne piesi niech się nie #!$%@?ą, ale jak mnie słońce oślepia to nie jade ile fura pociągnie albo ile wynosi ograniczenie tylko tyle, zeby zareagować jak coś sie stanie. A jak bym był ślepy, to bym kluczyki w domu
  • Odpowiedz
Cała dyskusja się toczy o tym że kierowca nie zawsze FIZYCZNIE jest w stanie kogoś zauważyć


@cwlmod: to jak cymbale fizycznie kogoś nie możesz zauważyć, to zwolnij do 5 km/h. Taki jest twój zasrany obowiązek.

A jak 5 km/h będzie za dużo, to zwolnij do trzech, łbie zakuty.
  • Odpowiedz
nie jade ile fura pociągnie albo ile wynosi ograniczenie tylko tyle, zeby zareagować jak coś sie stanie.


@martwykotek: Taaa, tylko że może jedna osoba w tym wątku coś takiego napisała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No i co dzbanie? Jechalem dzisiaj z otwartym daszkiem i okularami z polaryzacja na nosie i #!$%@? widziałem jak włączałem sie do ruchu. Słońce mi #!$%@? w oczy a obok na wprost był budynek po prawej ktory rzucał cień i ZA #!$%@? nie widziałem rowerzysty ktory wyjechał mi z tego cienia.


@cwlmod: XD Polecam się wybrać na normalne badania lekarskie na prawko, a nie badania typu

"Jak mnie pan widzi, to poprosze 50 zł i wbijamy kwit na
  • Odpowiedz
Rozumiesz #!$%@?, że tak właśnie zrobiłem wczoraj I NIC #!$%@? NIC NIE BYŁO WIDAĆ?


@cwlmod: a tak na serio to polecam wizytę u psychologa i u okulisty ( w dowolnej kolejności) bo masz typie problemy z agresją i wzrokiem.

Piszesz jak patus
  • Odpowiedz
@cwlmod: lol od 8 lat jeżdżę około 3k km miesięcznie ale sfrustrowany człowiek z internetów musi sobie pokrzyczeć XD
krzycz, krzycz, całe szczęście polskie dorgi od 3 lat oglądam tylko na yt, dzicz, że gorsza tylko na ukrainie i w gruzji.

Szkoda tylko normalnych ludzi, ale taki macie kraj jaki potraficie zrobić, zajebiste drogi, #!$%@? kierowcy :*
  • Odpowiedz
@cwlmod: ćśśśś p0laku, już, już. Tak, tak - tutaj nikt nie ma prawka, bo do tego niesamowitego wyczynu tylko Ty jesteś zdolny, a w ogóle jesteś najlepszym kierowcą na świecie. Tak jak Ci mamusia mówiła "Z drogi śledzie @cwlmod, jedzie". Niech frajerzy uciekają. Nie widzisz drogi? To nie Twój problem, tylko wszystkich innych dookoła, bo pan p0lak, cesarz jedzie.

Miłego dnia :)

PS. serio typie idź do specjalisty,
  • Odpowiedz