Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 39
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w porządku?, 07:02:00, Środa, 05 sierpnia 2020. Imieniny: Oswalda, Marii, Mariana. Słońce wstało dziś o 05:05. Świecić będzie 15 godzin i 33 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:39. Ciemna noc zapadnie o 22:23, ale gwiazd można wypatrywać od 21:23.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w por...
  • 34
Dzień dobry baaaardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo

Kanapa i krzesła wyprane. Boże, jakie one były brudne, aż nam głupio było, że dopiero teraz się za to bierzemy XD Woda czarna i gęsta jak roztopiona czekolada XD Najgorzej, że po płukaniu woda też czarna
@Hansim33: Mam patent na "niechcenie mi się wstawania" otóż w telefonie mam budzik, który wyłącza się tylko po obliczeniu zadania arytmetycznego, z racji tego, że z arytmetyki byłem zawsze dobry to biorę lvl hard ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie ma bata zawsze się obudzisz tylko wada jest taka, że musisz przed chlaniem pamiętać by wyłączyć. Kiedyś na wspólnym wyjeździe nie zrobiłem tego, zachlałem niemiłosiernie a o 5
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus
Dzień dobry Kochani.
Mamy już środę i na Żuławach świeci pięknie słońce i niebo niebieskie i chyba już tak zostanie na dłużej.
Wczoraj zdałem egzamin i jak otrzymam patent, to będę mógł legalnie pływać motorówkami ( )
Miłego dnia. Hej!
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
@micke:
Moi Drodzy,
to już środa, dla mnie piątek bo od jutra urlop.
Z życia niepokornej niewolnicy - szef zaskoczony rezygnacja, "ale czemu... Tak Ci świetnie szło..."
wynegocjował jeszcze 2 dni mojej pracy bo biedak ma urlop i nie ma go kto zastąpić.
No cóż... Chyba to już nie mój problem.
żal mi mocno nowej koleżanki, bo super dziewczyna I świetnie nam się wspopracowalo.

Przyjemności Kochani! Dobrze, że jesteście :)