Wpis z mikrobloga

Mam starego kumpla z czasów jak jeszcze grałem w #worldofwarcraft w #bejrut jest żołnierzem w #liban i dzisiaj z nim pogadałem na temat tego, co tam się stało... Mówi, że widział różne ataki i bombardowania, ale to co się stało dzisiaj, go załamało. To widok z jego domu #takbylo

EDIT: Mówi, że miasto nie istnieje i porównał to z Czarnobylem...

Bonus w komentarzu (i to nie BGC)

Khraell - Mam starego kumpla z czasów jak jeszcze grałem w #worldofwarcraft w #bejrut...

źródło: comment_1596578407x8Mt3usOqG6Totp9VucD7B.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Khraell: widzilem jiz te i sporo wiecej... Niektore to.masakra - noga osobno, flaki leza a potem cialo, jelita. Heh. O------o sie mocno. Chyba najmocniejszy to byl - osoba co filmowala szla i ryczala.

Ten dym jest toksyczny. Kto moze powinien w---------c jak najdalej.
  • Odpowiedz
@6a6b6c: Nie ogarniam tego co się o------o stary...

@PanDyletant: Z początku nie skojarzyłem, że mam kumpla, który tam mieszka, dopóki nie zobaczyłem, ze sam to wrzucił i od razu do niego napisałem, czy wszystko ok...
  • Odpowiedz
@zt_im: No i dobrze. Nikt normalny nie wierzy na słowo w historie innych wyk0pków, chyba tylko naiwni i głupi. To jest całkiem normalna rzecz że na tym portalu się nikomu nie ufa biorą pod uwagę że trolli i piwniczaków którzy wymyślają losowe historie tutaj nie brakuje.
  • Odpowiedz