Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam zagwozdkę małą, bo istnieją sytuacje gdzie nie jestem pewien jak zareagować, a reagując zgodnie z tym co pomyślałem wyszedłbym na chama. Dla nakreślenia sytuacji: siedzicie w mieszanym towarzystwie i śmieszkujecie i wychodzi temat udzielenia ci pierwszej pomocy xD. Nagle jeden #rozowypasek "spoko anon, ale ja ci usta-usta nie robię hehe", co oczywiście reszta #rozowepaski podłapują i że hehe one też nie. Rozumiem, że nie jestem atrakcyjny, ale też do #!$%@? posiadam jakieś uczucia. Normalnie bym jebnął, że nawet bym nie chciał i #!$%@?, bo mi się zrobiło przykro, ale #!$%@? nie przepadam za robieniem kwasów, a z drugiej strony zlanie tematu też nie powinno się z mojej strony odbyć, bo godzi w moją pozycję. Co wy #niebieskiepaski byście zrobili na moim miejscu? Nie piszę ze swojego konta, bo ban. #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #feels #przemyslenia #przegryw #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f298acf65ae7239fe3d430e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: równie podła riposta powinna zadziałać: zrozumieją, że wyśmiewając Ciebie, same narażają się na potencjalne wyśmianie. Coś w stylu: „wolałbym od razu umrzeć, niż żeby ktoś z Twoim wyglądem zrobił mi sztuczne oddychanie, bo potem i tak by mnie pewnie zabił stres pourazowy”. Nie potrzeba wyszukanych tekstów, mają po prostu zrobić robotę: nie pozwolić, by ktoś robił sobie s Ciebie trampolinę dla własnego ego. I tak, wolno Ci, bo Ty tylko