Wpis z mikrobloga

Gardzę tym krajem.

Polska rzeczywistość. Uczucia osób walczących o swoje prawa są ważniejsze od uczuć pomników. Starty po zawieszeniu flagi wyceniono na 4zł bo tyle Mateusz Morawiecki musiał wydać na znicz.

Katolicyzm w Polsce bardziej urażony walką o równe traktowanie niż tym, że kościół ukrywa sprawców pedofilii.

#bekazprawakow #neuropa #bekazkatoli
J.....D - Gardzę tym krajem.


Polska rzeczywistość. Uczucia osób walczących o swoje ...

źródło: comment_1596556227cYQ2ib5G4BMeXgiSuGKQRK.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Acid_Burn:

Co mnie gówno obchodzi zachód


No wiadomo, uwsteczniony dzikusie, najchętniej wzorowałbyś się na patologii rosyjskiej lub islamskiej, bo jesteś takim samym degeneratem jak oni.
  • Odpowiedz
@ghostface: i bardzo dobrze, że policja ich ściga za celową prowokację. Tęczowym #!$%@?ło się już w głowach całkowicie, robią sobie na złość a nie nam. Takimi akcjami tylko napędzają spiralę nienawiści przeciwko sobie
  • Odpowiedz
i bardzo dobrze, że policja ich ściga za celową prowokację.


@SzukamNlcku: i bardzo źle, że policja ściga ich za jakieś absurdalne zarzuty jak "znieważenie pomniku", bo to tylko pokazuje jakim zadupiem jest Polska.

Takimi akcjami tylko napędzają spiralę nienawiści przeciwko sobie


Popieram takie akcje, które pokazują groteskowość i #!$%@? katoli, którzy reagują na coś takiego jak średniowieczny motłoch.
  • Odpowiedz
@ghostface: bardzo dobrze, że policja ich ściga od tego jest, zobacz co zrobili i sprawdź czy to jest zgodne z prawem czy nie. A ja takie akcje neguje, jestem przeciwny tej całej szopce którą kręci LGBT, gdyby chodziło tylko o geje/lesbijki to spoko nie mam nic do tego niech sobie biorą śluby itp, nie przeszkadza mi to. Ale jak chłop mówi że jest kobietą i odwrotnie o jeszcze mówią że
  • Odpowiedz
@vectoreast: oj tak, miesiąc wcześniej rząd kraju twierdzi że nie jesteś człowiekiem, żeby tylko wepchnąć swojego śmiesznego długopisa na stołek, żeby dalej #!$%@?ć kraj. Ale to oni źli, bo zawiesili tęczową szmatę na pomniku, powinni "nie eskalować" i grzecznie czekać aż rząd im obozy naszykuje XD
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: w8, ludzie alfabetu żądają aby karać innych, za obrazę ich uczuć, ale nie umieją uszanować czyiś "uczuć religijnych"? To w końcu jak to jest, uczucia i tożsamość mają znaczenie, czy nie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vectoreast: oj tak, miesiąc wcześniej rząd kraju twierdzi że nie jesteś człowiekiem, żeby tylko wepchnąć swojego śmiesznego długopisa na stołek, żeby dalej #!$%@?ć kraj. Ale to oni źli, bo zawiesili tęczową szmatę na pomniku, powinni "nie eskalować" i grzecznie czekać aż rząd im obozy naszykuje XD

@Przegrywek123: a nie pomyślałeś, że zarówno ideowcy lewej jak i prawej strony są celowo polaryzowani bo taki podział służy politykom dwóch wiodących
  • Odpowiedz
@defkor: widzisz różnicę między obrażeniem drugiego żywego człowieka a wywieszeniem flagi na kawałku skały?¯\_(ツ)_/¯ już nie bądźcie takimi miękkimi fajami i walczcie z tym co na prawdę niszczy kosciół- czyli patologiami wśród księży. No wiem, to wymaga jakiś działań i odwagi, w dodatku nie jest takie medialne jak zdjęcie tęczowej szmaty z jakiegoś pomnika.
  • Odpowiedz
  • 0
@BurnDream z kosciolem trzeba walczyc, jest to dla mnie oczywiste chociaz tam nie chodze i nie mam z nimi nic wspolnego. Smieszy mnie jedynie ze bedac lewakiem mozna obrazac czyjes uczucia nawet religijne nazywajac kogos przypadkowego miekka faja ale jak ja nazwe cie pedalem to sie zesrasz ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz