Wpis z mikrobloga

Gardzę tym krajem.

Polska rzeczywistość. Uczucia osób walczących o swoje prawa są ważniejsze od uczuć pomników. Starty po zawieszeniu flagi wyceniono na 4zł bo tyle Mateusz Morawiecki musiał wydać na znicz.

Katolicyzm w Polsce bardziej urażony walką o równe traktowanie niż tym, że kościół ukrywa sprawców pedofilii.

#bekazprawakow #neuropa #bekazkatoli
J.....D - Gardzę tym krajem.


Polska rzeczywistość. Uczucia osób walczących o swoje ...

źródło: comment_1596556227cYQ2ib5G4BMeXgiSuGKQRK.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: nie ma większych #!$%@? w Polsce niż konserwatywni hetero mężczyźni, których obraża tęczowa szmata na pomniku, a największe zagrożenie widzą w osobach które żyją inaczej xD. Skończmy z tą chorą poprawnoscią polityczną i usuńmy zapis o obrazie uczuć religijnych.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD:
@Herubin:
@Ordo_Publius:

Ja gardzę ludźmi, którzy celowo dolewają oliwy do ognia z powodu własnego zidiocenia. Zamiast łagodzić spory i wypracowywać kompromisy robią z siebie bandę emocjonalnych kolorowych błaznów, szczając przy tym na swój kraj i swoich przodków. Nie ma się co dziwić, że normalni homoseksualiści odcinają się od ich idei, barw i walki z wymyślonymi nierównościami. Rewolucje może są szybkie ale zjadają własne dzieci a bandyterka i chuliganeria
  • Odpowiedz
mam nadzieję, że to rozniesie się po świecie, żeby ludzie po raz kolejny mogli zobaczyć jaka w Polsce panuje ciemnota.


@ghostface: a moge zapytać czemu masz taką nadzieję?

Połowa polaków jest z tego dumna i nie będzie to dla nich żadna kara bo i tak pewnie kraju nie opuszczają, druga połowa niczym sobie nie zasłużyła, żeby ich z tym kojarzono.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Jako osoba ktora jest po stronie osob homo i trans uwazam ze demolowanie czy zasmiecanie przestrzeni publicznej powinno spotkac sie z kara. Podpieprzanie zniczy rowniez.
Szanujmy sie.
No i te dzialania jedynie zniechecaja ludzi :/
A to ludzi trzeba miec po swojej stronie, bo politycy to i tak populisci i zrobia co bedzie sie oplacac. Jak wiekszosc bedzie za LGBT to beda mieli rowne prawa, sam PiS by to nawet
  • Odpowiedz
@Herubin: za niszczenie publicznego mienia jest paragraf poza tym idioci LGBT niszczac pomniki zachowuja sie tak samo jak nazisci kiedy palili ksiazki, mam nadzieje ze wszystkich tych bananowych oskarkow i julki policja posadzi na dolek.
  • Odpowiedz