Wpis z mikrobloga

Gardzę tym krajem.

Polska rzeczywistość. Uczucia osób walczących o swoje prawa są ważniejsze od uczuć pomników. Starty po zawieszeniu flagi wyceniono na 4zł bo tyle Mateusz Morawiecki musiał wydać na znicz.

Katolicyzm w Polsce bardziej urażony walką o równe traktowanie niż tym, że kościół ukrywa sprawców pedofilii.

#bekazprawakow #neuropa #bekazkatoli
źródło: comment_1596556227cYQ2ib5G4BMeXgiSuGKQRK.jpg
  • 64
@JAI2L9LAD: w8, ludzie alfabetu żądają aby karać innych, za obrazę ich uczuć, ale nie umieją uszanować czyiś "uczuć religijnych"? To w końcu jak to jest, uczucia i tożsamość mają znaczenie, czy nie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vectoreast: oj tak, miesiąc wcześniej rząd kraju twierdzi że nie jesteś człowiekiem, żeby tylko wepchnąć swojego śmiesznego długopisa na stołek, żeby dalej #!$%@?ć kraj. Ale to oni źli, bo zawiesili tęczową szmatę na pomniku, powinni "nie eskalować" i grzecznie czekać aż rząd im obozy naszykuje XD

@Przegrywek123: a nie pomyślałeś, że zarówno ideowcy lewej jak i prawej strony są celowo polaryzowani bo taki podział służy politykom dwóch wiodących partii? Społeczeństwa
@defkor: widzisz różnicę między obrażeniem drugiego żywego człowieka a wywieszeniem flagi na kawałku skały?¯\_(ツ)_/¯ już nie bądźcie takimi miękkimi fajami i walczcie z tym co na prawdę niszczy kosciół- czyli patologiami wśród księży. No wiem, to wymaga jakiś działań i odwagi, w dodatku nie jest takie medialne jak zdjęcie tęczowej szmaty z jakiegoś pomnika.
@BurnDream z kosciolem trzeba walczyc, jest to dla mnie oczywiste chociaz tam nie chodze i nie mam z nimi nic wspolnego. Smieszy mnie jedynie ze bedac lewakiem mozna obrazac czyjes uczucia nawet religijne nazywajac kogos przypadkowego miekka faja ale jak ja nazwe cie pedalem to sie zesrasz ¯_(ツ)_/¯
@defkor: bo nie można obrazić niczyich uczuć. Można obrazić jak już człowieka- kobietę, mężczyznę, hetero, homo, ateistę, wierzącego itp. Jeżeli kierujemy nasze obraźliwe słowa bezpośrednio w kierunku danej osoby bądź grupy to wtedy mówimy że to jest zwyczajnie niedopuszczalne. Widzisz różnicę między człowiekiem a posągiem ? Czy dla Ciebie posąg i człowiek jest tym samym ?
@BurnDream moze twoich nie mozna ale sa zapewne ludzie na swiecie na troche wiekszym poziomie niz twoj. Dla wielu ludzi krzyzyk ma jakas tam wartosc, dla mnie nie ma zadnej ale nie zamierzam ich specjalnie #!$%@? jak jakis homodebil szmatka.