Wpis z mikrobloga

Lewackie UE, ONZ, WHO, OECD, MFW, CDPR i PZPN. Lewackie uniwersytety, na których propaguje się marksizm kulturowy. Lewackie książki, badania i nauka. Lewackie gry i seriale. Lewackie korporacje i organizacje. Lewackie media, reddit i wykop. Lewacka moderacja, która usuwa mi znalezisko. Lewackie neuropki, które zwołują sie do zakopywania (dlatego dwa banhammery dotyczyły prawej strony). Cholerne lewactwo, bez niego moje życie byłoby wspaniałe i wolne od zmartwień

#bekazprawakow #neuropa
Pobierz friendlyrateI - Lewackie UE, ONZ, WHO, OECD, MFW, CDPR i PZPN. Lewackie uniwersytety,...
źródło: comment_1596526810r8AAmUGDXiuZpOhrqHUuu0.jpg
  • 15
@friendly_rateI: Anon z obrazka ma dużo racji. W czerwcu wszystko ma sześciokolorową flagę natomiast w grudniu mówią na Zachodzie by nie mówić "merry christmas" tylko "happy holidays". No i wymieńcie mi popularne współczesne medium kultury z mocno konserwatywnym przesłaniem, film albo grę. A teraz wymieńcie z pamięci ile znacie takich mediów z progresywnym przekazem.
Zawsze i wszędzie wróg jest jednocześnie silny i słaby. Nic się nie zmienia


@ZaplutyKarzelReakcji: można być samemu słabym, ale zebrać się w grupę i wtedy być silnym, bo jak wiadomo - nawet herkules dupa, gdy ludzi kupa. Lewaki pojedynczo to życiowe ofermy i #!$%@?, które nawet na bycie przegrywem są za słabe, ale jak się zbiorą to terroryzują innych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@friendly_rateI: to po co lewactwo wpieprza się w każdą dziedzinę życia skoro później takich jak ty piecze dupsko że inni to komentują? Nie każdemu musi się to podobać bądź tolerancyjny skoro tak popierasz lewusów. Nie bądź zakłamaną mendą.