Wpis z mikrobloga

Hej
Mam dylemat co do umowy, czy pracodawca nie leci ze mną w ch...a.
W zeszłe wakacje miałem podpisaną umowę na okres próbny (3 miesiące) lipiec, sierpień, wrzesień.
Następnie miałem umowę zlecenie do końca 2019 roku, pod koniec umowy podpisałem nową umowę zlecenie na okres do końca 2020 roku. Jednak teraz doszliśmy do porozumienia i chcę przejść na umowę o pracę, jednak oczekiwałem Umowy na czas nieokreślony po takim stażu pracy, a pracodawca zaoferował mi umowę na okres próbny (3 miesiące).

Czy to jest wgl legalne? Czy może on dać od razu umowę na czas niekreślony (mam teraz ponad rok doświadczenia)?

#prawo #umowa
  • 10
  • Odpowiedz
@pionekplay: można tylko 3 umowy na czas określony i tylko raz na okres próbny. Jeżeli była ciągłość, to teraz ta umowa będzie dla Ciebie umową na czas określony. Jeżeli będą jakieś problemy, PiP pomoże :)
  • Odpowiedz
@pionekplay: jeżeli tyle czasu pracowałeś na śmieciówce to się nie dziw że janusz chce Cie jeszcze bardziej dymać, UoP to podstawa nawet w gównopracy
  • Odpowiedz
esiące) lipiec, sierpień, wrzesień.

Następnie miałem umowę zlecenie do końca 2019 roku, pod koniec umowy podpisałem nową umowę zlecenie na okres do końca 2020 roku. Jednak teraz doszliśmy do porozumienia i chcę przejść na umowę o pracę, jed


@turok2016: ok sorry, przeczytałem na szybko i nie zwróciłem na to uwagi :(
  • Odpowiedz