Wpis z mikrobloga

"Od kilku dni prawica żyje mężczyzną na balkonie. Mówią o nim „działacz LGBT”. W rzeczywistości to prawicowy-hetero prowokator, który miał na sobie prawicową czapkę MAGA Trumpa i powiesił materiał z łóżka dziecięcego. To nie jest flaga LGBT.

Prosto stworzyć propagandę anty-LGBT."
Grafika - @R187
#lgbt #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #tysiacurojenniezaleznychmediow #urojeniaprawakoidalne #homoseksualizm #homofobia
artpop - "Od kilku dni prawica żyje mężczyzną na balkonie. Mówią o nim „działacz LGBT...

źródło: comment_1596450065IrL7fBmdMkj5Ua8nyLPpWh.jpg

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
Czy aktywiści LGBT nie znają swojej flagi, i traktują każdą tęczę jako swój symbol?


@LilArchangel: niestety często tak jest, i mówię to sama będąc bardziej na lewo. Ile dyskusji na ten temat z innymi lewakami przeprowadziłam, to nie zliczę. Za każdym razem, gdy używają argumentu typu "hurr durr czemu oburzają się na tęczową matkę boską, przecież tęcza w biblii to symbol pojednania", staram się im przypomnieć, że zwykła tęcza a tęcza
  • Odpowiedz
@artpop: ku*wa, ale fikoły odpie*dalacie to jest nie do uwierzenia.
Najpierw afera rozkręcona przez LGBTowskiego prowokatora "BartaStaszewskiego", że policja wtargneła do mieszkania i nakazuje zdjąć wywieszoną flagę LGBT. Napad !!111ONE ONE
Teraz jak się pojawiły zdjęcia i filmy z obscenicznym idiotą w oknie, który spowodował interwencję, to nagle nie no to nie jest flaga LGBT, bo nie posiada oficjalnego atestu flag LGBT wydanego przez urząd im. Eltona Johna . A w
  • Odpowiedz
@ksndr: Mnie akurat tęczowa Matka Boska nie oburza, bo nie jestem religijny, i nie jestem wyjątkowym płatkiem śniegu by czuć się obrażony tęczą, ale oczywiście rozumiem o co ci chodzi :)
Niestety duża część lewaków uznaje tęczę za flagę LGBT kiedy jest to dla nich wygodne i kiedy mogą dzięki temu krzyczeć jacy to oni nie są prześladowani, a kiedy środowisko zostaje skompromitowane tak jak tutaj to to już nie jest
  • Odpowiedz
@artpop: o ile to prawda, to przykre że nasza opcja to podchwyciła, fotka z policja i wiele rzekomo pro LGBT kont robiło z tego że policja nachodzi LGBT za flagi (oczywiście fotka bez prowokatora).
  • Odpowiedz
@januszniepije: no właśnie w niczym, obie grupy są złe. A u nas w Polsce ludzie mają wybitny problem z rozumieniem, że i nazizm i komunizm były złe - przeważnie sympatyzują z jedną z tych stron jednocześnie próbując wybielać drugą
  • Odpowiedz
@Schlong: równie dobrze można dodać do tych lodów komunizm, pomimo różnic wciąż komuniści działali podobnie w ich działaniach nie pominięto uprzedzeń rasowych (czystki, przesiedlenia, głodzenie).
Dlatego pytam w czym gorszy jest faszysta od komunisty z lewicowej perspektywy?
  • Odpowiedz
@januszniepije: Nie wiem w czym jest gorszy z lewicowej perspektywy, ponieważ jestem radykalnym centrystą i z mojej perspektywy obydwa są jednakowo złe, choć na różne sposoby xD natomiast nie odpowiada mi rozpowszechnione w polsce przekonanie, że komuchy byli takim ostatecznym złem, że nawet kolaboracja z nazistami była usprawiedliwiona, jeśli to było w celu bicia komuchów. Naziści w 6 lat zredukowali populację Polski w bez porównania większym stopniu niż komuchy przez 44
  • Odpowiedz
@Schlong: moja pierwsza wypowiedź odnosiła się do tej wypowiedzi, przypominam bo odbiegliśmy od tematu.

Pomijając czy to prowokacja czy nie, to śmieszą niemiłosiernie te fikołki "inteligentów". Jak co roku na marsz narodowy zapraszani są neofaszyści z Forza Nuova to tu nie ma faszyzmu, to tylko kilkadziesiąt osób a nie cały marsz. Jak kilka osób utożsamiających się z LGBT coś odwali to winny jest każdy homoseksualista na świecie.


gość pisze o fikołkach
  • Odpowiedz