Wpis z mikrobloga

"Od kilku dni prawica żyje mężczyzną na balkonie. Mówią o nim „działacz LGBT”. W rzeczywistości to prawicowy-hetero prowokator, który miał na sobie prawicową czapkę MAGA Trumpa i powiesił materiał z łóżka dziecięcego. To nie jest flaga LGBT.

Prosto stworzyć propagandę anty-LGBT."
Grafika - @R187
#lgbt #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #tysiacurojenniezaleznychmediow #urojeniaprawakoidalne #homoseksualizm #homofobia
artpop - "Od kilku dni prawica żyje mężczyzną na balkonie. Mówią o nim „działacz LGBT...

źródło: comment_1596450065IrL7fBmdMkj5Ua8nyLPpWh.jpg

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
@artpop: No co za przypadek, że flaga LGBT i ten "materiał z łóżka dziecięcego" mają takie same barwy i są nie do odróżnienia. I że akurat taki materiał ten osobnik postanowił wywiesić okna. No co za przypadek... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shagal:

No co za przypadek, że flaga LGBT i ten "materiał z łóżka dziecięcego" mają takie same barwy i są nie do odróżnienia.


Nie mają tych samych braw i są do odróżnienia.
  • Odpowiedz
@Shagal: Nie mają. Tak jak pisze @ghostface są do odróżnienia. A czym się różnią? A no ilością kolorów. Zwykła tęcza, taka, którą każdy z nas kolorował w przedszkolu ma 7 kolorów. Tak jak ten baldachim z ikei. Flaga LGBT ma 6 kolorów. W stosunku do zwykłej tęczy brakuje tam koloru indygo.

  • Odpowiedz
już wygrzebali, że to pracownik tvp podobno...


@PMV_Norway: Nie zdziwiłbym się.
"Warto dodać jak bardzo próbował ukryć swoje cechy - zakryte uszy słuchawkami, czapka, gogle narciarskie, rękawiczki, bluza ukrywająca sylwetkę, robienie nienaturalnych min, aby trudniej było go rozpoznać. Idealny stereotyp wroga - "zboc*eńca" z tęczową flagą, który dotyka krocze."
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 144
@artpop: Szczerze mówiąc jak to zobaczyłem to od razu pomyślałem "za tak nieudolną prowokacją to może stać tylko TVP" xD
  • Odpowiedz
  • 136
Nie mają tych samych braw i są do odróżnienia.


@ghostface: Dodatkowo w Warszawie od 20 lat są parady równości. Większość działaczy/aktywistów ma jakąś tęczową flagę - nie muszą brać materiału (baldachimu) z łóżka swojego dziecka.
  • Odpowiedz
Szczerze mówiąc jak to zobaczyłem to od razu pomyślałem "za tak nieudolną prowokacją to może stać tylko TVP"


@franaa: to tylko udowadnia, jak bardzo mało przenikliwe w myśleniu i obserwacjach są konserwy - po tym w jakim stylu łyknęły bait. Jedna z najmniej inteligentnych grup.
  • Odpowiedz
@bolczan: nic nie odszczekają, to że to była prowokacja było ewidentne dla każdej średnio rozgarniętej jednostki. Jeżeli ktoś dał się na coś takiego złapać to nie licz na bardziej zaawansowane działanie myślowe ze strony takiej osoby i przyznanie się do błędu
  • Odpowiedz
Na 100% to prowokacja bo kolorki na tęczowej fladze są inne niż na tęczowej fladze™, sprawę zamykam dziękuję

  • Odpowiedz