Wpis z mikrobloga

@MaddoxX1911: W komentarzach wszystko wyjaśnił:

Jest taki program w telewizji "Damy i wieśniaczki" i mam takie skojarzenia że niektórzy co piszą takie komentarze to własnie takie "damy" które widzą wieś, nie wiem, może po raz pierwszy, albo są wychowankami socjalistycznej Unii Europejskiej, gdzie na wszystko trzeba mieć szkolenie, papiery czy jakieś kwalifikacje
Jest taki program w telewizji "Damy i wieśniaczki" i mam takie skojarzenia że niektórzy co piszą takie komentarze to własnie takie "damy" które widzą wieś, nie wiem, może po raz pierwszy, albo są wychowankami socjalistycznej Unii Europejskiej, gdzie na wszystko trzeba mieć szkolenie, papiery czy jakieś kwalifikacje


@PawelW124: takie uzasadnianie tylko pokazuje, że nie myśli o tym co robi i właśnie im więcej takich bezmyślnych zachowań tym na coraz więcej sprzętów
@PawelW124: Takie gadanie tylko pokazuje jakim bezmyślnym cżłowiekiem jest. Pomimo że obecnie nie zajmuje sie rolnictwem, a jedynie pomagam rodzicom 5x do roku to od momentu gdy chcąc podczepić ciagnik do pługa tenże ciągnik zaczła sie cofac i jedynie to że ciągnik oparł się kołem o zaczep a ja jestem dośc chudy dzisiaj tu siedzę bez obrażeń.
Sasiadaowi dwa lata temu urwało reke, (dosłownie) bo pchał w pasy na włłaczonym napedzie.