Wpis z mikrobloga

ciekawe czy zgłosił loterię bo to nie jest konkurs, wartość wygranej to spora suma w dodatku trzeba coś nabyć aby wziąć udział, to nie jest odpowiedź na pytanie, przesłanie jakiejś pracy, to czysty hazard, ponadto regulamin, kto jest organizatorem, kto przechowuje i przetwarza dane - Bajerant taki idealny we wszystkim, organizacja pracy, że nie ogarnął tego?

"wiele lat korzysta ze sprzętów i są sprawdzone" - tak Bajerancie, Erbauera używasz od może roku jak mówiłeś, że jakieś fuchy wykończeniowe masz zamiar jechać na miesiąc do większego miasta wykonywać

#domza150tysiecy
  • 5
Erbauera porównywał ze starą makitą na którymś filmie i wypadł sporo gorzej. Zresztą kiedyś zachwalał makite. Jak mieli te lajwy z garwolina i napisałem na czacie że makita to jest teraz gówno, to mi wypłacił shadowbana :D
@krabozwierz: mnie to #!$%@?ł w tym Okonku jak byli i tam im coś kurier podpadł i on taką cwaniaczkową gadką chciał mu się odpłacić, angażować widzów itp. - strasznie #!$%@?ące zachowanie, kurierzy są jacy są ale nie znamy człowieka, ma swoją robotę i nagle trafia się dzban który chciał z niego szyderę robić przy pomocy swoich zasięgów, strasznie mnie to #!$%@?ło, mógł to wyjaśnić z kurierem jego zachowanie i spoko a