Wpis z mikrobloga

@ELESDI666: Ja mam mamę, ojca i ojczyma. Z mama napije się wina lub drinka, z ojczymem wypije kieliszek a z ojcem piwo. Nikt nigdy nie powiedział mi, ze jestem z tego powodu patologia. Nie muszę być #!$%@?, drzeć #!$%@? czy zachowywać się jak ostatni najebus po prostu
  • Odpowiedz
@Reaamu: I wszystko jest ok Skoro ty tak uważasz to w twoim swiecie jest wszystko ok. Ja uwazam ze to patola i moj swiat tez sie nie wali. Nikt na tym nie cierpi, to tylko wykop. Loozne przemyslenie i ewentualna dyskusja bez atakowania kogokolwiek.
  • Odpowiedz
@ELESDI666: Właśnie. Nie ma znaczenia. Wiec nie mow, ze wyrażasz swoje zdanie, jeśli nie umiesz tego ubrać w słowa inaczej, niż kogos obrażając. Dla mnie wychowywanie dziecka w pojedynkę to tez patologia, ale nie mówię o tym głośno. Palenie trawy i chwalenie się tym to jest dla mnie dziwne, bo bycie ćpunem jest patologiczne. Tyle w temacie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Reaamu: No skoro śmierć Ojca to dla ciebie patologia bo ktoś nie mial na to wpływu to looz uważaj se co chcesz. Dla mnie to ze pijesz z starymi jest Patolą i jest wszystko ok xD

ps: Nazwanie czegoś patologią to określenie zjawiska nie obelga w czyjąś strone.
  • Odpowiedz
@Reaamu: I ja mówie głośno bo moge. Ty możesz nie mówić albo jak chcesz to możesz mówić. Nie zamierzam ryja zamykać bo kogoś moge urazić. Tak samo nie wymagam żeby ktoś zamykał w moją stronę
  • Odpowiedz
@Reaamu: Jesteś Karynką z wykopu ja jestem brudnopisem z wykopu najprawdopodbniej nigdy sie nie spotkamy na ulicy i nie zamienimy słowa na żywo TO TYLKO INTERNET. pij z starymi ile chcesz. ja bede po sobie bazgral az mi miejsca na mordzie zabraknie.
  • Odpowiedz