Wpis z mikrobloga

@TenTypZez: Ale ja znam moją mame. Dogaduje sie z nią mega. Opowiadam jej o tym ze popalam z ziomkami zioło, zdaje relacje z jakis imprez. Polecam jej filmy, muzyke. Poprostu mam taki punkt widzenia na temat imprezowania z kims kto mnie urodzil i wychowal i tyle
@ELESDI666: Napisales „przecież to jest #!$%@? chore”. To jest właśnie plucie. Co innego napisanie „Wg mnie nie powinna tak wyglądać”, a nie uważanie, ze ro chore. Wg mnie to normalne, ale nie pisze postów „Ja pierdziu, jak można nie pić z rodzicami, przecież to chore”
Wiec trochę Ci się pomyliło mój drogi, bo patologia to alkoholizm czy przemoc domowa, a nie kulturalna posiadówka z rodzicami. No chyba, że masz starych i
@Reaamu: Mam tylko mamę. I nie, nie jest to plucie. Chyba nie muszę przy każdym zdaniu które pisze/wypowiadam zaznaczać że jest to moje zdanie bo to chyba logiczne ze skoro wydaje na jakis temat opinie to jest moj pogląd.
@Reaamu: To nie ma znaczenia. i tak dla mnie jest to patologia. ALE TO DLA MNIE I WCALE TO NIE ZNACZY ZE TAK JEST. nie jestem jakaś wyrocznią która jak coś mówi to tak jest. Chcesz to se wal z starymi i ja będę uważał że to patologia choć wcale tak naprawde tak być nie musi. Twoja sprawa co robisz, moja sprawa co uważam. Nic się nie zmienia świat obraca się