Wpis z mikrobloga

Kolega @legendarny_aleksy: chyba do TVPiS chce się dostać, metody iście Goebelsowskie.
Wpis tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/51128929/ w pierwszym komentarzu moje wyjaśnienie, mianowicie nie było na zdjęciu dzbana, który mógł z tego balkonu spaść, a ja wcześniej tego drugiego zdjęcia nie widziałam, po prostu nie zdążyłam, co wg @legendarny_aleksy: oznacza, że jestem głupia xDDD

#bekazprawakow #bekazpisu #urojeniaprawakoidalne #lgbt #neuropa #zlotygoebbels #tvpis
xandra - Kolega @legendarnyaleksy: chyba do TVPiS chce się dostać, metody iście Goebe...

źródło: comment_1596353868MGkICx39CZhkDbZfHY0qZR.jpg

Pobierz
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xandra: dobra, jeszcze raz. Napisałaś że policja interweniowała w sprawie flagi bo "nie widziałaś drugiego zdjęcia", teraz masz pretensje że ktoś się do tego odniósł i nie przewidział że Ty nie widziałaś tego drugiego zdjęcia? XD czyli nie widzisz problemu w tym że to Ty głosisz jakąś tezę nie mając pełnego obrazu sytuacji? Kompletnie nie ma znaczenia z jakiego powodu nie masz tego pełnego obrazu. Według Ciebie w szkole dałabyś radę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@xandra: co to znaczy że się smialas? Weź proszę narysuj mi to bo bardzo chce zrozumieć Twoja logikę. Totalnie nie udzielam się tu w walkach lewa-prawa i trafiłem tu przypadkiem. Komentujesz wpis o tym że tweet jest fejkiem, we wpisie jest screen tego fake tweeta ale Ty komentujesz SAMO ZDJĘCIE a w dodatku to są żarty i się śmiejesz? Dobrze rozumiem? Xd
@czaksniff: Wpis na TT odnosi się do interwencji policji ws flagi, ja śmieję się z tego w komentarzu, okazuje się potem, że nie tylko ja ale bardzo dużo osób tak właśnie pomyślało - patrz wiadomości na różnych serwisach - a kolega kłamliwa kreatura, wrzuca inne zdjęcie i zarzuca mi, że musiałam wiedzieć o pajacu na balkonie.