Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki, chciałbym kupić czytnik e-book dla różowej. W związku z tym chciałbym was spytać co warto kupić? Nie bardzo wiem czym się kierować, na co zwrócić uwagę. W grę wchodzi również używany sprzęt. Moja uwagę zwrócił Kindle whitepaper 3 ale gdzieś przeczytałem, że w Polsce te czytniki nie są dobrym rozwiązaniem (nie wiem dlaczego?). Budżet do 350-400 PLN max. Liczę na jakieś propozycje.

#czytajzwykopem #kindle #ebook #ebooki #pocketbook
  • 12
Mam PW4 i jest spoko. Wiele księgarni ma możliwość podpięcia konta z amazon i wysyłanie książek prosto na czytnik. Są też wtyczki do przeglądarek gdzie przesyłają Ci czytany artykół na kindla. Samemu też możesz sobie wysłać książkę na kindla po prostu masz adres email kindla i wysyłasz maila z załącznikiem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zureczex: podstawa to bierz coś z oświetleniem przydaje się nawet w dzień przy kiepskim swietle. Sam miałem kindle classic, później PW2, a teraz PW3 wymieniałem tylko dlatego, że rodzinka ode mnie używki brała.
@zureczex: ja przesiadłem się kilka lat temu ze starszego Classica (czyli z przyciskami) na Paperwhite 3 i uwierz mi, nie zastanawiaj się i bierz PW3. Znacznie przyjemniej się z czytnika korzysta, ta rozdzielczość też robi robotę przy lekturze. No i Kindle to czytniki praktycznie pancerne, mój spadał z biurka, był obijany (jest w etui, ale nie jest jakoś wybitnie wytrzymałe) i nic, a o konkurencji to co chwilę słyszę, że pękają
@zureczex: zdecydowanie bierz paperwite. Mam 2jke. Roznica jakosciowa miedzy nim a chinczykami, jest jak miedzy iphonem a tanim chinskim telefonem jakies 5-8 lat temu.A roznica w cenie niewielka