Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 119
Szybkie sprzątanie w ramach postoju w czasie przejażdżki rowerowej. Moje to dwa worki na pierwszym planie, bo tylko tyle miałem przy sobie. Ogarnąłem może 1/2 tego syfu co tam leży w krzakach i w trzcinach. Tej kupy na drugim planie nie ruszałem.

Śmieci zgłoszone jako nielegalne wysypisko przy pomocy aplikacji 19115 (działa tylko na terenie Warszawy). W innych miejscach zgłaszajcie znalezione i/lub posprzątane śmieci do zarządcy terenu. Możecie też anonimowo zgłosić je na policyjnej Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Nie raz pozostawiłem też śmieci w widocznym miejscu bez zgłaszania komukolwiek. Ktoś kiedyś zabierze, ważne że zebrane do worka.

Zachęcam do sprzątania swojej okolicy i chwalenia się się tym pod tagiem #sprzatamylasy (obserwować go też nie zawadzi). I tak chodzicie na spacery, więc może 2w1?

I jeszcze apel. Wędkarze, nie pozostawiajcie śmieci po łowieniu ryb. Tam gdzie sprzątałem pełno było opakowań po robakach, zanętach czy kukurydzy. Super byłoby gdybyście dodatkowo zadbali o teren, na którym łowicie. Posprzątanie po innych to nie jest ujma na honorze. Ja i ryby będziemy Wam wdzięczni :)

#wedkarstwo #las #warszawa #sprzatamylasy #ekologia
marian1881 - Szybkie sprzątanie w ramach postoju w czasie przejażdżki rowerowej. Moje...

źródło: comment_15962643577vtnTy2or7vGcyfMGbQLl4.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach