Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 89
Nóweczka asfaltowa droga rowerowa oddzielona od ruchu pieszego? To dla frajerów! Poza tym on nie zwiedza, on jedzie do celu! Ba, nie tylko jedzie, ale ćwiczy! To nie rowerzysta, to kolarz!

No i za 5 km skręca w lewo, a droga prowadzi prosto więc nie jest wyznaczona w kierunku, w którym się porusza. ( )
#rower #szczecin #pedalarze #gorzkiezale #podludzie
Krupier - Nóweczka asfaltowa droga rowerowa oddzielona od ruchu pieszego? To dla fraj...

źródło: comment_15961998321ebGVb2GSaQikOQI3wMBXM.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krupier: no i co w tym złego? Czasami rowerzysta nie zauważy, że np. wjeżdża na trasę ekspresową no i już nią jedzie, bosheeee przyczepiasz się bez sensu.

Przecież jak kierowca przypadkiem nie zauważy, że wjeżdża na chodnik to chyba może po nim jechać, nie? Przecież nie zauważył!!!!!1111

xD
Rozbraja mnie argumentacja pedalarzy w komentarzach tutaj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier: nie zacznie bo mu brak argumentów, @reddin musi mieć temat z własną narracja inaczej powie że to zdj już było albo prowadził go pilot albo coś tam ze ma trening i nikt mu nie zabrania jeździć po szosie. @reddin to ogólnie pierwszy do kłótni jak sam sobie założy temat. Żeby się nie powtarzać @reddin się nie odezwie bo tu pedalarz łamie prawo :*
  • Odpowiedz
@Krupier: xd typ ma meksyk w głowie ciekawy, nie ma dyskusji a jeżeli już to gadasz jak do ściany bo typ się broni jakimiś przepisami z dupy że akurat tam gdzie on jedzie ta ścieżka nie prowadzi bo za 6km skręca w prawo a nie w lewo i chu - ma prawo jechać jezdnią i gadaj z typem.

Z resztą, jak można traktować poważnie człowieka który jako autorytet ma tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BomBom: cóż, kiedyś go jakiś sąd dojedzie to może spotulnieje.

A ten cymbał z Łodzi to już w ogóle jest kosmos. Ja nie ogarniam jak tacy ludzie w ogóle potrafią funkcjonować w społeczeństwie.

A mnie szczegolnie tacy ludzie denerwują bo sam jeżdżę na rowerze i widzę jak oni przez swoje działanie szkodzą ogólnemu wizerunkowi rowerzystów. Ale chcę wierzyć, że to po prostu mniejszość.
  • Odpowiedz
@Krupier: Ja również ale dla reddina to wzór - przejrzyj jego posty - ten sam poziom inteligencji, na yt też ma kanał też prowokator i dzban.

Jedyny argument - za x metrów skręce tam gdzie nie prowadzi ddr i gówno mi możecie. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BomBom: on ma na YT kanał? Jak się nazywa?

No nie ma sensu z nim dyskutować dlatego tak jak mówię, kiedyś go jakiś sąd naprostuje i tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BomBom: aż boję się go włączać bo pewnie tak mi ciśnienie podniesie, że już do końca życia kawy nie będę mógł pić.
  • Odpowiedz