Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 89
Nóweczka asfaltowa droga rowerowa oddzielona od ruchu pieszego? To dla frajerów! Poza tym on nie zwiedza, on jedzie do celu! Ba, nie tylko jedzie, ale ćwiczy! To nie rowerzysta, to kolarz!

No i za 5 km skręca w lewo, a droga prowadzi prosto więc nie jest wyznaczona w kierunku, w którym się porusza. ( )
#rower #szczecin #pedalarze #gorzkiezale #podludzie
Pobierz Krupier - Nóweczka asfaltowa droga rowerowa oddzielona od ruchu pieszego? To dla fraj...
źródło: comment_15961998321ebGVb2GSaQikOQI3wMBXM.jpg
  • 61
Droga rowerowa powinna być poszerzeniem jezdni, a nie być częścią chodnika

Jak wrócę do domu to wyślę ci zdjęcie jak powinna wyglądać równa droga rowerowa


@alteron: to się wtedy nazywa pas rowerowy. Nie zawsze jest to dobre rozwiązanie.

P.S. Jezdnie też powinny być równe i bez dziur. Ale nie są. Mimo tego nie pakuję się samochodem na nowe i równe drogi rowerowe.
@alteron: akurat linia ciągła to dla mnie świętość, najeżdżam na nią tylko gdy muszę wyprzedzić jakiś ciągnik czy rowerzystę właśnie (nie oszukujmy się, każdy tak robi), a i wtedy robię to z zachowaniem odpowiedniego odstępu bo sam przecież jeżdżę na rowerze i wiem jak to jest gdy cię na zapałkę wyprzedzają.

Ale w takiej sytuacji? Mam ryzykować, że mi zza krzaków jakiś patrol wyskoczy i kilka stów wlepi tylko dlatego, że
@Krupier: a może nie ogarnął, że obok jest ścieżka? Czasem się zdarza


@Trochutak: Chlip chlip, rowerzysta nie ogarnął, nie zrozumiał, zagapił się chlip

Kierowca minął go zachowują 99,9cm odstępu? O ty blachosmrodzie, prawo każdy z chipsów xD