Wpis z mikrobloga

@ZaplutyKarzelReakcji: nikt nie twierdzi, że tych uchwał nie ma. Dyskusja jest o tym co lewicowa propaganda zrobiła z tych uchwał vs. co tam faktycznie jest napisane. Powtarzam: uchwały są sprzeciwem wobec zapisów warszawskiej karty lgbt (edukacja seksualna, kwestie administracyjne itd), nie są z całą pewnością deklaracjami "wysłania gejów do gazu" ani nawet deklaracjami "nienawiści".
  • Odpowiedz
Powtarzam: uchwały są sprzeciwem wobec zapisów warszawskiej karty lgbt (edukacja seksualna, kwestie administracyjne itd),

@malleonamalo: Kompletnie nie ma tego w uchwale, ale za to jest oświadczenie o ochronie pracodawców i nauczycieli, gdyby ci zdecydowali się nie stosować "poprawności politycznej" czy "homopropagandy" czyli rozumiem przyzwolenie na dyskryminacje mniejszości seksualnych.

Nie rozumiem skąd ty wyciągasz takie wnioski.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: przeczytaj sobie treść karty lgbt, jest tam mowa np. o tym że miasto powinno współpracować z firmami należącymi do "tęczowych sieci pracowniczych", że może nałożyć na twoją firmę "sankcje" jeśli nie przestrzegasz "klauzul antydyskryminacyjnych" itd. - to są "naciski administracyjne" o których mowa w uchwałach gmin. Dlaczego konserwatystom nie podoba się edukacja seksualna od WHO (oparta na fałszywym kinseyowskim założeniu, że człowiek jest istotą seksualną od urodzenia) też
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filippa: tyle sa warte wasze zasady. Wasze tradycje, wartości i misja to kwestia ceny. Ciekawe czy wasz ukochany rotmistrz Pilecki tez by sie sprzedal za niemieckie pieniadze
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Tam jest napisane "wolny od ideologii lgbt", czyli od polityki

@malleonamalo: nie ma czegoś takiego jak ideologia lgbt, to jest jedynie wymysł polskiej prawicy. Taki termin nie występuje nigdzie na świecie. Do tego jeszcze polecam rozwinięcie skrótu lgbt - lesbians, gays, bisexuals, trans. W skrócie: ludzie. Ideologia ludzi o innej orientacji seksualnej niż większość? Nie ma czegoś takiego, jasne w takim razie jest, że ci radni chcą stref wolnych od
  • Odpowiedz
@Trixie: gdzie się niby zaorałem? Nikt nie podał żadnej merytorycznej odpowiedzi, a najbardziej plusowany wpis to atak na mnie ad personam. Wkleiłem ci link do wyjaśnienia co to jest ideologia lgbt, ale ty już wiesz że takiego czegoś nie ma, więc nawet nie próbowałeś tego zweryfikować tylko mnie oplułeś.
Jedyne co ten wątek udowadnia, to że wy ludzie żyjecie w jakiejś bańce, jesteście przekonani że wszyscy dookoła chcą wam zrobić
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malleonamalo: generalnie im dłużej czytam twoje wpisy szczególnie z takimi smaczkami jak

Nikt nie podał żadnej merytorycznej odpowiedzi,

ale ty już wiesz że takiego czegoś nie ma, więc nawet nie próbowałeś tego zweryfikować tylko mnie oplułeś.

Jedyne co ten wątek udowadnia, to że wy ludzie żyjecie w jakiejś bańce,

wypieracie wszystkie próby przekazania
  • Odpowiedz