Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
#krwiodawstwo | #poznan | #zhdk | #rckik | #barylkakrwi
#atencyjnymaszynista | #pkp | #intercity | #kolej | #pociagi
#pomagajzwykopem | #czujedobrzeczlowiek

Cześć. Dawno mnie na moim tagu nie było. Urlop itp. Od razu chce przeprosić za większą ich ilość ale jest pomysł do zrealizowania i chce wyczuć grunt.

Zacząłem rozmowy nt zorganizowania zbiórki krwi w krwiobusie, która była by wsparta przez PKP IC. Mogłyby się pojawić na niej fanty od icków dla dawców oraz (mam nadzieję, że się uda) zwiedzanie Griffina dla każdego dawcy w tym dniu. Wydarzenie to chcę wzorować na tym, które ostatnio odbyło się na Grochowie.

Czy jesteście zainteresowani taką formą krwiodawstwa? Ile osób by się zjawiło, gdybyśmy zrobili to, przykładowo, na koniec sierpnia, początek września?

Liczę na Waszą wzmożoną aktywność w tej kwestii i mnostwo odpowiedzi. Tymczasem ja działam dalej, A powrót do pracy już za tydzień.
Cześć!

Pociongowy - #krwiodawstwo | #poznan | #zhdk | #rckik | #barylkakrwi
#atencyjnymaszyn...

źródło: comment_1596097495Nzg06jhf4DWPJ1dEHnhH65.jpg

Pobierz
  • 32
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marian1881: W-wa miało 9 lipca na Grochowie. Akcja w Poznaniu szykuje się na początek września. Może znajdziesz dzień wolnego, przyjedziesz w odwiedziny do Mireczków i skorzystasz z naszej propozycji? Zachęcam gorąco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marian1881:
Już po raz 4. Urząd Transportu Kolejowego zorganizuje akcję „Kolejowa Kropla Krwi”. Odbędzie się ona 18 sierpnia. Pobór krwi będzie wykonywany w ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ustawionym w pobliżu siedziby UTK przy Al. Jerozolimskich 134 w Warszawie – z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa osobistego. Początek akcji o 9.00. Chętnych do podzielnia się krwią zapraszamy do zarejestrowania się – do 31 lipca – poprzez interaktywny formularz
FORMULARZ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Franzowaty: akcja będzie w w terminie 1,2 lub 3 września. Mam nadzieję, że da radę żebyś już mógł oddać
Edit: postaram się zorganizować to na jakiś termin w dniach 7-11.09