Wpis z mikrobloga

@eriicforrester: Ja myślę, że ten cały kanał Imprezy Elbląg może tak właśnie funkcjonować. Gość ogłasza się z kamerowaniem imprezy za jakąś śmieszną stawkę i przyciąga wielu klientów. Wszyscy normalni po informacji, że cena dotyczy opcji z publikacją nagrania na youtubie, obracają się na pięcie. Zostają tylko tacy, którym to zwisa i dzięki nim jest ten content, a obrotny kamerzysta ma więcej z subów i kliknięć, niż zarobiłby normalnie.
to nie jest właśnie córka panny "młodej" z powyższego weselicha?


@jandiabeldrugi: nie analizowałem aż tak. To by znaczyło, że wesele HIT nie jest nawet sequelem ale innym filmem z tego samego uniwersum XD To teraz dla autystycznych mireczków...jak ktoś ma odpowiednią wytrzymałość, to może przeanalizować film z wesela czy nie ma tam jakiegoś cameo Oli kardas, trochę już starszej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maal: nie pamiętam sprzed ilu lat był film z urodzin ale panna wyglądała na jakieś 14-15 lat. Ta z wesela raczej nie ma więcej niż 25 (22-23 bym stawiał). Tak więc może być coś na rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Prokurator1990 no właśnie żałosne są takie dzbany, które myślą, że mogą się na Internecie stalkowac innych. To właśnie was musieli nieźle tyrać, że teraz anonimowo śmiejecie się z innych XDDDD Przyznaj się co się działo w szkole, że przyszło ci to do głowy? ()
@Prokurator1990 Każdy kto szarpał i wyzywał przegrywów w szkole, żałuje tego potem, to jest normalny mechanizm, widać doskonałe, że to ciebie wyzywali i szarpali i dlatego teraz taki kozak na necie jesteś () Douczanie się o stalkowaniu menelicy, dodawaniu jej profilów i filmików na portalu dla dzbanów takich jak ty? Chyba cię uderzyli w tej szkole za dużo razy w głowę ( ͡°(