Wpis z mikrobloga

@xmadesio: camaro nie ma polskiej dystrybucji, ford ma. Części więc sprawa dosyć oczywista

i nie sugeruj się januszami co to całe życie w passacie ale mustang zły bo młodzież w usa też ma xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@diogene: Nie dlatego że w USA młodzież ma, dlatego że Mustang prowadzi się jak portowa ladacznica w przedwojennej Marsylii. Nie ma większego problemu z częściami do samochodów z USA.
  • Odpowiedz
@xmadesio: jeszcze jedno, te 2.3 których ci wstyd są szybsze niż v6 ;)

a spalanie to cóż, nogą regulujesz. Jak miałem 2.3 to potrafiłem i 20 litrów wykręcić, a jak stałem w korku przez 3h to raz pokazało 99l/100km xD

także ten, można spalać 18 w ecobooscie i 13 w v8, wszystko zależy. Trzeba też sobie uzmysłowić że to samochód zabawka no i palić lubi.
  • Odpowiedz
@xmadesio: To chyba mustang. Lepsza sieć serwisowa i niedługo będzie tego latać więcej jak golfów wiec i ceny części lepsze.
Osobiście chce camaro bo moim zdaniem jest piękny ale to mówi serce, rozum szepcze Ford...
  • Odpowiedz
Który jest tańszy w utrzymaniu i jak jest z dostępnością części?

@xmadesio: zdecydowanie Mustang, części dużo bo jest też produkowany na Europę, no i Camaro jest bardziej awaryjne, Fordowski 3.7 to majstersztyk, pali zadziwiająco małe ilości paliwa.
  • Odpowiedz
@xmadesio: to bierz 5.0 bo serio różnicy aż tak olbrzymiej nie będzie

no i v6 to amerykaniec będzie, w eu takich nie sprzedają. Chociaż ma to też plusy, np. odpalanie z kluczyka, którego w europie nie wolno mieć :)
  • Odpowiedz
@xmadesio: Kilka słów ode mnie, bo też się zastanawiałem:
1) 3.7 V6 - beznadziejny silnik, spalanie na poziomie 5.0 lub nieco mniejsze, osiągi gorsze od 2.3 EB, jedyne co go ratuje to bulgot, ale nie tak charakterystyczny jak "Kojot" V8, wszystkie 3.7 V6 są w wersji Base, czyli tapicerowane stołki, brak Sync 2 / Sync 3, brak całego pakietu Premium generalnie :)

2) 2.3 EB - przy mega spokojniej jeździe, spalanie
  • Odpowiedz
@xmadesio:

ładniejszy z zewnątrz ale Camaro dużo lepsze w środku.

Dzięki, że doceniasz moje dobre serce. Od razu się w nim cieplej robi po takich tekstach. Ale zapewniam, że chociaż z zewnątrz są ładniejsi, jak napisałeś, to ja też jestem ładny!
  • Odpowiedz