Wpis z mikrobloga

@Dalamar: jak sie ma mocny motocykl, wkrecisz go na obroty i strzelisz ze sprzegla to kolo idzie w gore, normalka. Typowe zachowanie sebastianow palujacych swoje "sporty" na miejskich dwupasmowkach.
Ja to nawet nie lubie takim odmachiwac bo siara.
  • Odpowiedz
@Dalamar: Ma duży silnik przy względnie małej wadze motocykla. Debil dał full gaz "do dechy" więc motocykl wystrzelił. Ile ja to opowieści znam, gdzie ktoś miał duży silnik i pozwolił komuś tylko się przejechać po ulicy a potem owiewki do wymiany, bo na światłach poszedł. xd
  • Odpowiedz
@kiwi007 nie tylko. Chodzi mi o styl takich kolesi a nie marke motocykla. Chyba sie domyslasz. Po prostu nie identyfikuje sie z nimi i nie lubie jak mi machaja. W niedxiele wieczorem wracalem do domu z weekendowego eyjazdu i na moich oczach dwoch takich strzelalo #!$%@? popisy na 3 pasmowce. No wstyd za takich normalnie.
  • Odpowiedz
@sierzchula: To sie nazywa launch control, kosztuje z klocka ( a od my friendow to pewnie ze 300) ustawiasz do ilu ma sie krecic - albo juz pod model kupujesz- i jedyne czym sie musisz martwic to zeby nie zleciec. Polecam to ci sie nigdy nie znudzi :)
  • Odpowiedz