Wpis z mikrobloga

@Psdziad: trafiło się na pewno ślepej kurze ziarno xD a wyobrażasz sobie mieć takiego znajomego, brata, współpracownika? kolo w środku to kocioł negatywnych emocji i kompleksów i po 5 minutach #!$%@?łbym mu w zęby xD
  • Odpowiedz
kolo w środku to kocioł negatywnych emocji i kompleksów i po 5 minutach #!$%@?łbym mu w zęby xD


@mateosz_inbecki w sprawie kotłowania negatywnych emocji to muszę przyznać, że twojej ekspertyzy nie sposób podważyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@trevoz: o #!$%@?, nowy wykopowy idol. koleś z permanentnie zatkanym kinolem, który nawet nie potrafi złożyć jednego merytorycznego zdania, do którego nie wtrąci jakichś totalnie zbędnych docinek. gdyby w identyczny sposób najeżdżał na przegrywów, to by wam tu żyłka pękła z użalania się jaki to on niesprawiedliwy, ale że jedzie po panienkach, to wśród tutejszych tubylców zdobywa poklask i sławę.

przegrywy to najniższy plebs, który myli bycie na marginesie społeczeństwa z
  • Odpowiedz
  • 1
@mateosz_inbecki

@Psdziad: trafiło się na pewno ślepej kurze ziarno xD a wyobrażasz sobie mieć takiego znajomego, brata, współpracownika? kolo w środku to kocioł negatywnych emocji i kompleksów i po 5 minutach #!$%@?łbym mu w zęby xD


Ależ Ty jesteś dzbanem xD po tych twoich wypocinach podejrzewam, że sam jesteś prawikiem, masz z tego powodu kompleksy i uwazasz to za coś bardzo wstydliwego, dlatego myslisz, że obrazasz innych zarzucając im dziewictwo xD
  • Odpowiedz
Ten koleś ma bardzo wygodną publikę która chłonie wszystko bez brania czegokolwiek w wątpliwość. Zdarzyło mi się obejrzeć kilka odcinków i kiedy wyraziłem wątpliwość to zostałem zjechany, bez żadnej merytoryki. Facet bez przerwy generalizuje i uogólnia.
  • Odpowiedz