Wpis z mikrobloga

  • 4
@Soojin21
@Kozajsza czy wy na prawdę wierzycie, że firmy robia te akcje bo chcą kogoś wspierać? Nie przeszkadza mi jak firma zmienia logo, żeby wesprzeć osoby lgbt, ale wiem, że ich główna pobudka jest kasa.. Poza tym na memie jest antifiarz, czy utożsamiacie się z tym ruchem, że was tak zapieklo? No offence Mordki, ale chyba trochę zbyt personalnie to wzieliscie :)
  • Odpowiedz
  • 3
@niochland Przecież ten rysunek to idiotyzm. Faszyzm przy wolnym rynku? Kogoś po.......ło? Na siłę próbują zrobić lewicową ideologię jako prawicową.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tekila_ tamten komentarz nie był do Ciebie, nie wiem czemu tak się stało, że zacytowalo kogoś innego pod twoim nickiem.. Nie wiem nawet o czym pisałeś
  • Odpowiedz
śmiesznie to brzmi ze strony przedstawiciela prawej strony która potrafi zbojkotować i zaszczuć firmy które dadzą sobie taką tęczę w logo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Raisei-chan: Co ty #!$%@?? Jedyne zaszczute firmy to te które poparły coś prawicowego albo śmiały śmieć analizować program wyborczy. Zaszczute firmy; GOYA, MyPillows, ING, większość sponsorów Tuckera, Piekarnie, Drukarnie... można mnożyć i mnożyć.
  • Odpowiedz