Wpis z mikrobloga

Smarzowski znowu robi film z Więckiewiczem Jakubikiem i Kuleszą, czy tylko mnie to już nudzi? Bez oglądania zwiastuna strzelam jak będzie wyglądało to nowe dzieło - będzie dużo wódki, bicia kobiet, psychopatów sąsiadów którym zależy tylko na tym żeby mieć się za co napić, byłych ubeków , wyzwisk, przekleństw, a nad tym wszystkim jakieś symbole Polski, nawiązania do Wesela, Rota, żeby było mądrze i jeszcze raz wódka na koniec. Co tak naprawdę różni kino Vegi od kina Smarzowskiego?

https://www.instagram.com/calyfilmpopolsku/

#smarzowski #polskiekino #film #gownowpis #dziendobry #pytanie #polska
ylacTendoman554 - Smarzowski znowu robi film z Więckiewiczem Jakubikiem i Kuleszą, cz...

źródło: comment_1595851123rgLLfvY5y1xLtO1WcvJXYG.jpg

Pobierz
  • 5
@ylacTendoman554: smarzowski przynudza. te same mordy w tych samych okolicznościach co zwykle. dałby już #!$%@? spokój chociaż z tym jakubikiem

podejrzewam że następny film o polskich szkołach. jakubik wuefista-pijaczyna, macający uczennice. trzydzieści lat wstecz wicemistrz powiatu w rzucie oszczepem. dyplom utrwalający ten sukces trzyma na honorowym miejscu w swojej norze i pije pod ten widok, płacząc i waląc kapucyna.

izabela kuna pijaczka-polonistka, która popuszcza szpary klasowemu gangusowi. w tej roli lekko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ylacTendoman554: Kler był akurat dobry bo wbrew temu co ludzie myślą to nie był hejt na kościół lecz pokazanie że księża to w końcu tylko ludzie, jednak np taki Dom Zły jest jednym z niewielu filmów które były tak #!$%@? że nie obejrzałem nawet do końca (ba, nawet do połowy). Zdecydowanie zbyt przekoloryzowany, zupełnie jak filmy Vegi, z tym że na filmach Vegi można wyłączyć mózg i w miarę dobrze się
@Zales360: Fajnie by było jakby on pokazał te grzechy kleru jakoś realistycznie. Dajmy na to postać Więckiewicza. Już to, że ma kochankę i to, że chce usunąć ciążę, by wystarczyło, ale nie, dla Smarzowskiego to za mało. Więckiewicz musi łoić wódę, robić awantury, po pijaku rozjechać człowieka, prać brudne pieniądze, brać łapówki. Do tego mieć dwóch kolegów księży: jednego pedofila, drugiego cwaniaka robiącego przekręty na skalę europejską, bo przecież takie rzeczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ylacTendoman554: fakt, trochę mało prawdopodobne że tacy trzej jegomoście byliby kolegami z jednej okolicy/parafii, jednak nie znaczy to że takich ludzi nie ma. Ale jak już wspomniałem, zarówno Smarzowski jak i Vega lubią koloryzować. Taki Pitbull był już mocno wyolbrzymiony (aczkolwiek dwa pierwsze uwielbiam), ale Badboy to już jakieś fantasy polskiego filmu kryminalnego. Niemniej jednak podobał mi się nawet mimo że podchodziłem wyjątkowo sceptycznie