Wpis z mikrobloga

Byly już auta tatusiowe i auta samozwańczych b0gatych Januszy i Sebków to teraz czas dla odmiany na auta szybkie, rzadkie, piękne i eleganckie, o których istnieniu statystyczny dwudziestoparoletni mieszkaniec grochowskiego blokowiska nawet nie wie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dwa typy ode mnie. #samochody #motoryzacja #glupiewykopowezabawy
S.....8 - Byly już auta tatusiowe i auta samozwańczych b0gatych Januszy i Sebków to t...

źródło: comment_159584439590woy3EOtOZ6MJ5L68pw4l.jpg

Pobierz
  • 218
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tutaj z tym będzie trudno po tych 3-4latach.


@moze_sie_przyda: teraz wszystkie schodzą od razu. To co jest na OLX to albo amerykańce po przygodach albo egzemplarze z ceną prawie równej cenie zakupy.
  • Odpowiedz
@Sheppard28: Moje też, witaj w klubie :) To znaczy miałem już kilka aut w swoim życiu ale to były auta typu "na współę z matką" albo jakieś takie wynalazki. To jest już moje :)
  • Odpowiedz
@Bunch: Całkiem sporo można ich spotkać na ulicach. W prowadzeniu przeciętne. Z wyglądu spoko, ale gama silnikowa czy mechanika to nic specjalnego. Znajomy miał i tak średnio wspomina ten samochód. Części trudno dostępne i drogie, ale w sumie to zaleta w tym porównaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale i tak szanuję za posiadanie czegoś nietypowego, nawet jeśli przegrywa pod każdym względem z kultowym E46 ( ͡
  • Odpowiedz