Wpis z mikrobloga

@Vladimis: Nie, inaczej. Żeby mieć 0,05% musisz spełnić jakieś tam warunki. Bez spełnienia warunków masz gwarantowane całe 0,01% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie chcę powiedzieć, że tylko w tym banku jest tak #!$%@? z oprocentowaniem, bo jest to efekt niskich stóp procentowych i nie można się spodziewać innych propozycji w innych bankach. Ale śmieszy mnie ta nazwa w konfrontacji z praktycznie zerowym zwrotem. Mogliby albo zmienić nazwę
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: @spacja_enter: Ostatnio wykopki mnie prawie zjadły jak napisałem w podobnym wpisie o lokatach, że banki chyba z #!$%@? spadły, że ktoś za zamrożenie swoich pieniędzy na jakiś czas ma dostać setną część procenta i że to już lepiej trzymać pieniądze pod poduszką xD
  • Odpowiedz
@krabozwierz: wiesz, ale nie winiłbym tutaj samych banków, bo to jest konsekwencja bardzo niskich stóp procentowych. Inna sprawa, że właściwie po co one mają w swojej ofercie lokaty w obecnym czasie? Te oferty są dla nich kompromitujące. No chyba, że muszą mieć, bo wynika to z prawa bankowego? Tego nie wiem. Ale jeśli nawet to nazwa superprocent dla setnej części ułamka jest groteskowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz