Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest jakiś sposób na sprawdzenie wtryskow w dieslu? Wszystko wyglada na to ze jakis wtrysk przelewa przez co sa szarpania silnika przy mocnym przyspieszaniu z niskich obrotów, czarny dym z rury i inne podobne zjawiska. Jedynie podpiąć do komputera i sprawdzić dawki? Wie ktos gdzis moge szukać dawek paliwa na wtryski do bmw? Widzialem ze mialem taka opcje strojenia wartości przez obd u mnie moze gdybym skalibrowal cos by to dalo.
#motoryzacja #mechanikasamochodowa #bmw
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piratez: jeśli jakas strzykawka napelnia sie za szybko to znaczy ze wtrysk niedomaga a jesli strzykawka bardzo malo dostaje zwrotu to znaczy ze wtrysk przelewa cxy zle rozumie?
@Piratez: sprawdzanie wartosci za pomoca podpietego kompa nie jest do końca miarodajne, moze pokazac wtryski ok a realia inne
@xDOlejxD: proba przelewowa najszybszej i najtaniej a jak do specjalisty to na stol pobierczy np w Boshu i niech od a do z sprawdzą
@BillyGugu: w sterowniku komputera wtryski byly inaczej podpisane niz w rzeczywistosci po czym sadze ze ktos zmienial je kiedys i nie zmienil numerow przez kompa. Które teraz powinnem wtryski kupic na cylinder 5 i 6 bo widze ze przelewają , te co ja widze ze są wpięte czy te co na kompie widzę że były ustawione ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vicher62: @Piratez: @BillyGugu: jest tak jak myślałem. Dwa wtryski przelewaja podczas przyspieszania mocnego z niskich obrotów. Probe przelewowa nie udalo mi sie zrobić bo nie mialem wezykow odpowiednich. Na kompie na wolnyxh obrotach wporzadku wzystko a przelewy twk jak pisałem. Wiecie może czy to bardziej wina sterownikow, softu, da sie to jakos ustawić czy to będzie wina wtryskow i po prostu wymienić obydwa?