Wpis z mikrobloga

Szukam pomysłu na prezent urodzinowy dla mężczyzny. Chciałabym wymyślić coś fajnego. Rozważam zakup kubka, bo ma ulubiony, ale smutno się kojarzący, to mam nadzieję, że prezent ode mnie stanie się nowym ulubieńcem. Herbatę, bo pasuje do kubka i jest przy okazji smakoszem.
Książkę, bo lubi czytać, a wybrana przeze mnie pozycja powinna trafić w jego gust.

Rozważałam jeszcze uchwyt do telefonu w samochodzie, ale podobno kupił sobie jakiś fajny ostatnio i się nie sprawdził. Więc raczej odpada.

Niby wszystko ma swój cel i brzmi przemyślenie, a jak pomyśli się zwykle, że to tylko:kubek, herbata i książka, to wydaje się oklepane ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytanie #prezent #urodziny #logikarozowychpaskow
  • 63
@Soothsayer: Chyba bym padła z żenady dając w prezencie kubek ze swoim zdjęciem, kojarzy mi się to z czasami nastoletnimi albo jakimś oznaczaniem terenu. Szkoda, ze nikt nie napisał jeszcze o tym słynnym słoiczku z powodami dla których się kogoś kocha XD Albo talony na lodzika czy masaż, muszę to rozchodzić.
Moim zdaniem najlepszy prezent to wspólne wspomnienia, bilety na koncert, do muzeum, na stand up, w zależności od zainteresowań i
@poisonandwine: My sobie z niebieskim zrobiliśmy kubki według władnego wzoru na walentynki, jego kubek dla mnie jest mega czadowy :D powyklejał nasze wspólne zdjęcia i rzeczy które mu się ze mną kojarzą, ale nie w słodki sposób a w mega zabawny i od tego czasu to mój najlepszy kubek :D może coś w tym stylu
@poisonandwine: jeśli ma warsztat albo lubi podłubać - narzędzia zawsze na propsie. Lubi sport - może jakiś gadżet, miband, elektryczna pompka do roweru etc, książki fajna sprawa. Zerknij na stan peryferiów przy komputerze, może jakiś elegancki wieszak na słuchawki, nowa szyta podkładka pod mysz, silikonowy slime do czyszczenia klawiatury

Lubisz DIY? Może coś samodzielnie zrobionego? Prezent w postaci logo związanego z ulubionym filmem/książką/grą zrobione za pomocą wypalarki albo podświetlanej ramki jak
@poisonandwine: NIE KUPUJ MU KUBKA JAK MA SWÓJ ULUBIONY

Będzie sobie robił herbatę w tym od ciebie żeby cie uszczęśliwić, a jak nie będzie cie na chacie i tak będzie wracał do swojego ulubionego. Ulubiony kubek to jak ulubione gacie, nie można kupić nasteonych i od razu zamienione. Skąd ten pomysł.