Wpis z mikrobloga

Szukam pomysłu na prezent urodzinowy dla mężczyzny. Chciałabym wymyślić coś fajnego. Rozważam zakup kubka, bo ma ulubiony, ale smutno się kojarzący, to mam nadzieję, że prezent ode mnie stanie się nowym ulubieńcem. Herbatę, bo pasuje do kubka i jest przy okazji smakoszem.
Książkę, bo lubi czytać, a wybrana przeze mnie pozycja powinna trafić w jego gust.

Rozważałam jeszcze uchwyt do telefonu w samochodzie, ale podobno kupił sobie jakiś fajny ostatnio i się nie sprawdził. Więc raczej odpada.

Niby wszystko ma swój cel i brzmi przemyślenie, a jak pomyśli się zwykle, że to tylko:kubek, herbata i książka, to wydaje się oklepane ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytanie #prezent #urodziny #logikarozowychpaskow
  • 63
  • Odpowiedz
Rozważałam jeszcze uchwyt do telefonu w samochodzie, ale podobno kupił sobie jakiś fajny ostatnio i się nie sprawdził. Więc raczej odpada.


@poisonandwine: To może tobie uda się znaleźć uchwyt, który się sprawdzi? Też testowałam kilka i dopiero przy trzecim zakupie trafiłam na odpowiedni.
  • Odpowiedz
@poisonandwine: bo trochę jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja bym ogólnie odpuścił robienie "zestawów" - takie coś rozmyje zupełnie ważność każdego prezentu i to naprawdę będzie tylko kubek, herbata i książka. O wiele lepiej zrobisz jeśli się postarasz i skupisz na jednej rzeczy - kupisz książkę X bo przeczytał już kilka książek tego autora lub o tej tematyce, a może ciężko ją zdobyć. Albo herbatę -
  • Odpowiedz
@poisonandwine:
Jak macie jakieś wspólne zdjęcie to magiczny kubek ze zdjęciem widocznym gdy w środku jest gorący płyn.
Oprócz tego możesz dorzucić foto-obraz na ścianę.
  • Odpowiedz
@Tequr: może od razu ten kubek z podpisem "jestem już zajęty" albo coś w tym stylu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) kochani nie tędy droga - takie rzeczy zamawia się wspólnie, w urodzinach chodzi o to by się skupić na jubilacie
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek:
Mam taki kubek, dostałem go na urodziny właśnie.
Jestem z niego cholernie zadowolony bo za każdym razem mi przypomina o ukochanej i robi mi się na serduszku trochę cieplej.
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek:
Nic się nie dzieje, z takim polecaniem prezentów zawsze trochę skręca się w stronę "co ja chciałbym dostać" (sam się tego nie ustrzegłem, dodatkowo dla mnie ten kubek jest ważną pamiątką bo kilka miesięcy temu straciłem ukochaną w wypadku i to mi może trochę zakrzywiać obraz).

Lubię dostawać takie prezenty i sam swojej ukochanej takie dawałem, poisonandwine sama musi ocenić czy jej chłopak spojrzy na to i powie "kubek"
  • Odpowiedz