Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
czy są tutaj jakieś osobniki, które zaczęły przygodę z seksem od pójścia na roksę, tam zdobyły trochę doświadczenia i zaczęły później udanie współżyć już z normalną partnerką? Przez udanie mam na myśli, że nie było już takiego stresu i strzału po 30sek. Jeśli są to:
1. Ile razy byliście na wizytach u div przed bzykaniem się z normalną laską?
2. W jakim wieku zaczęliście?

#divyzwykopem #divy #roksa #diva

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1d92327b115fe4bd87570d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 8
  • Odpowiedz
Cuck: 21 lvl chodziłem bo byłem normalnym kolesiem który chce uprawiać seks, byłem z 20 razy do 24 lvl
Na pewno pomogło bo podobałem się dziewczynom ale miałem jakis mur który nie mogłem przeskoczyc w relacji, od kiedy zacząłem sypiać z normalnymi kobietami nawet nie myślę o #!$%@?

Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz
jawtemacie: lvl24 byłem u młodej divy rok temu pierwszy raz, była bardzo wyrozumiała dla świeżaka (takie gfe), mimo to stres był ogromny, więc ledwo się w czasie zmieściłem, bo nie mogłem dojść, ręką bywało szybciej. później byłem jeszcze u dwóch, niedługi odstęp czasu, ale było słabo mimo dobrych opinii. nigdy więcej nie poszedłem.
to w dużej mierze nawet nie wymaga żadnego myślenia i wysiłku niż zadzwonić i się umówić, bo diva
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to czemu partnerki skoro seks jak mówisz trwa kilka(naście) minut tak często słabo o nim się wypowiadają miedzy kolezankami swoimi np ,że mój to porażka i tak krótko ,że chce go zostawić? Nawet jezeli trwa on z 30-40 minut powiedzmy nie liczą gry początkowej. Masz jakies wytlumacznie na to? *nie,nie chodzi mi o to,że może jakośc jest słaba
  • Odpowiedz