Wpis z mikrobloga

Ma ktoś może nagranie z #pasta mój stary jest fanatykiem furry kiedyś było na necie.

bądź rysownikiem contentu związanego z futrzakami

zarabiaj około 950 złotych za jedno zlecenie. Zrobienie jednego zlecenia zajmuje ci dwa, trzy dni co oznacza że w tygodniu statystycznie zarabiam 1900 na czysto, co daje mi około 7600 miesięcznie - z samych zleceń

dodatkowo wyciągaj z Patreona ponad 15 000 zł na czysto, tylko za samo postowanie tam swoich zleceń. Praca na pełnym legalu, co roku odprowadzasz podatek z działalności artystycznej. Rocznie robisz ćwierć miliona zł

Nie jestem nawet tak dobrze znany w środowisku. Topowi "artyści" potrafią zarabiać 5x tyle. Ale cały czas pniesz się po drabinie #!$%@?. Za rok będę zarabiał pół miliona rocznie, albo nawet więcej

rzygaj minimum 5-6 razy podczas rysowania każdego zlecenia ponieważ z każdym dniem przekonujesz się że społeczność futrzaków to yebane degeneraty i życiowe przegrywy do potęgi

otrzymuj naprawdę obrzydliwe zlecenia pokroju samców tygrysów siadających na twarzy antropomorficznego zbyt przerysowanego umięśnionego wilka podczas kiedy koń w rogu pokoju bije niemca po kasku. Skasowałem kolesia za to na ponad 1900 złotych, hajs wyłożył od razu.

jeśli poszedłbym w malowanie normalnych obrazów nie zarabiałbym nawet 1/5 tego co zarabiam dzisiaj

nie umiem znaleźć sobie normalnej pracy
#furry
Pobierz Kosciany - Ma ktoś może nagranie z #pasta mój stary jest fanatykiem furry kiedyś było...
źródło: comment_1595791522lDCySRbzuP1c7DISkm70Br.jpg